Web zprávy

250 hostů v autech, velké plátno. V Británii pár uspořádal autosvatbu, aby dodržel pravidla | iROZHLAS

Několik hodin trvající hinduistický svatební obřad pro 250 hostů je akce, která by se v Británii vzhledem k současným pravidlům přijatým kvůli koronaviru neměla konat. Nastávající novomanželé ji ale v hrabství Essex přesto uspořádali, aniž porušili byť jen jediné nařízení. Hosté totiž sledovali svatbu ze svých aut na velkoplošné obrazovce a pohoštění si pak užili rovněž přímo v autě.London

Sdílet na Facebooku


Sdílet na Twitteru

Sdílet na LinkedIn

Tisknout


Kopírovat url adresuZkrácená adresa
ZavřítNa svatbu se sjelo na 250 hostů, aniž by novomanželé porušili jediné nařízení. | Zdroj: i-maani

V Anglii nyní smí být na svatbě maximálně 15 lidí, ale tradiční hinduistický obřad se bez přítomnosti všech příbuzných neobejde, proto svatební agentura přišla s nápadem na autosvatbu.

Když plánujeme svatby pro asijské páry, počítáme s obrovským množstvím hostů, takže naše situace je teď nesmírně obtížná a musíme být dost vynalézaví. Snoubenci si zpočátku mysleli, že nápad na drive-in svatbu je pouhý vtip. Když jsme to ale probírali, tak to najednou neznělo bláznivě, ale proveditelně, řekla serveru BBC Saheli Mirpuriová z agentury, která svatbu poblíž Withamu pomáhala realizovat. Svatbu zdokumentoval i-maani Photography. Teď nám volá hodně párů, které by to chtěly provést stejně, takže se z toho může stát nový trend, dodala Mirpuriová.


Omezení svateb kvůli koronaviru je pro Turky problém. Za hostiny jsou ochotní vydat i roční příjem


Číst článek

Třicetiletí novomanželé si zážitek z netradiční veselky pochvalují, podle nich sice obřad proběhl trochu jinak, než měli v plánu, ale nikdo z přítomných na tento den prý nikdy nezapomene.

Obřad se konal přímo před několika řadami zaparkovaných aut a všechny detaily byly vidět i ze zadních řad díky obří obrazovce. Jídlo si hosté mohli objednávat přímo do auta přes internet a ženich s nevěstou pak všechny objeli v golfovém vozíku, aby je osobně pozdravili.

ČTK

Sdílet na Facebooku


Sdílet na Twitteru

Sdílet na LinkedIn

Tisknout


Kopírovat url adresuZkrácená adresa
Zavřít

Také přečtěte

Sladké mámení. Zasněžená Karlova Studénka připomíná natáčení filmu

Od roku 1983, kdy měl film premiéru, každoročně přijíždí lidé do zimní Karlovy Studánky za …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *