Web zprávy

Aisleyne Horgan-Wallace: Hrátky s kamarádkou! Kam to až zajela?

Zpět
na

Podzim klepe na dveře, ale pro některé je léto celoroční záležitostí. Svůdná hvězda reality show Aisleyne Horgan-Wallaceová (41) neplánuje v nejbližší době hodit plavky na dno skříně, naopak se chce ještě více opálit. K tomu využila kamarádku, která po jejím sexy těle rozmazala opalovací krém a sáhla si i na všechny její přednosti.

Prsatá Aisleyne je snem mnoha mužů. Zejména její křivky působí jako afrodiziakum a rona je si toho dobře vědoma. V posilovně tráví dřepováním většinu času a výsledek tvrdé práce vždy »vyvětrá« na veřejnosti. A protože rodná Británie zažívá poslední krásné dny před nástupem neúprosného podzimu, dělá to v plavkách.

Video:Smrt Jiřího Menzela: Kolega promluvil o výčitkách a odpuštění. A Klus šel kvůli rakovině dohola


Smrt Jiřího Menzela: Kolega promluvil o výčitkách a odpuštění. A Klus šel kvůli rakovině dohola Bára Horáková, Lukáš Červený

Kerry Katona nahoře bez

Kolem Aisleyne ve zlatých bikinách se na pláži samozřejmě okamžitě vytvořil početný zástup obdivovatelů. Kráska se totiž nechala namazat krémem od své stejně žhavé přítelkyně. Její ruka jezdila nahoru a dolů po hebké kůži. Ochranným faktorem pokryla jak zadeček, tak i plný výstřih Wallaceové.

Shannen Doherty nevypadá nemocně, ukázala se v plavkách a dováděla se sklenkou.

VIDEO: Hryc promluvil o testech. Jak na tom herec je? A covid vzal Basikové lásku


Hryc promluvil o testech. Jak na tom herec je? A covid vzal Basikové lásku. Bára Horáková, Lukáš Červený

Jiří Menzel

Zatímco plastiková Zdeňka Černá alias Lulu si neodpustila rýpnutí do Karlose Vémoly i sokyně v lásce Lely Ceterové, Lela Ceterová se rozhodla aspoň částečně odstřihnout od minulosti. Blond vlasy, na kterých tak bazíroval její bývalý Karlos Vémola, si nechala promelírovat dohněda.

Rána pro vdovu Olgu Menzelovou: Co teď bude s vilou za 20 milionů a obřími splátkami?!Také přečtěte

Dítě v ohrožení: Policie pátrá třináctileté dívce z Chrudimi. Z domu odešla po 13. hodině pro učebnice | iROZHLAS

Přednostní očkování dostala náměstkyně Blatného. ‚Využila jsem možnosti zbytkové vakcíny,‘ tvrdí „Vzhledem k častým rizikovým …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *