Web zprávy

Alice Bendová a Michal Topol se zasnoubili

Alice Bendová a její partner Michal Topol na premiéře filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (16. ledna 2018)


| foto: Profimedia.cz

„To ti to trvalo, ty můj blboune nejapnej. A nejsi vůbec romantik. Ale ten prstýnek je pohádkovej a náramnickej. Tak přátelé, já jsem na mladý kolena zasnoubená,“ napsala Alice Bendová v pondělí na Instagram.

K fotografii se zásnubním prstenem přidala herečka například hashtagy zásnuby v obýváku u televize, svatba, paní prstenů, romantika.

Bendová v minulosti několikrát uvedla, že podruhé se vdávat nechce, nakonec však řekla partnerovi ano, i když žádost o ruku nejspíš nebyla podle jejích představ. 

Poprvé se herečka vdávala v roce 2004 za podnikatele a bývalého hokejistu Václava Bendu. Ze třináctiletého manželství má syna Vašíka (13) a dceru Alici (10).

11. ledna 2021 v 16:04, příspěvek archivován: 12. ledna 2021 v 8:21

Alice Bendová vystudovala střední uměleckoprůmyslovou školu, celoživotně se však věnuje modelingu a herectví. Zahrála si například ve filmech Báječná léta pod psa, Duše jako kaviár, Sametoví vrazi, Pepa a ve dvou celovečerních Kameňácích. Má na kontě i celou řadu seriálových rolí, účinkovala například v seriálech Kameňák, Modrý kód nebo Polda.Také přečtěte

Povinné roušky v práci: Zajistit je má zaměstnavatel. Kde jsou nutné respirátory?

Nošení chirurgických roušek nebo respirátorů bude od 1. března povinné i na pracovištích. Spolu s …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště