Web zprávy

Alžbeta Bartošová bojuje s covidem! Ztrácím čich i chuť, přiznala

Představitelka Dorotky z obnoveného muzikálu Kat Mydlář odehrála jen premiéru a jednu reprízu, než ji vystřídala alternace Hana Barbara. Poté divadla musela zavřít kvůli nouzovým opatřením a kromě toho Betka zjistila, že je nemocná.

Romantický film s písničkami Michala Davida (55) Decibely lásky bude nejen nadupaný chytlavými hity, ale i sexy těly. Alžběta Bartošová (24) a Aneta Vrzalová (24) se ukážou v tom nejlepším světle!

„První dny jsem měla teploty a kašel. Teprve skoro po týdnu ztrácím čich a už skoro necítím chuť jídla,“ přiznala pro Super.cz okatá brunetka, která se nedávno objevila i Modrém kódu, kde si zahrála manželku pacientka v podání Tomáše Savky (37).

Test jí vyšel pozitivně, a tak se herečka a zpěvačka nyní zotavuje v domácím léčení. „Je to zvláštní onemocnění, jeden den se cítím téměř zdravá a druhý den třeba jen ležím a spím,“ prozradila muzikálová Kleopatra či Angelika o svém průběhu nemoci „Já sama se opravdu léčím a odpočívám nejvíc jak to jde,“ upřesnila s tím, že pro ni covid-19 rozhodně neni žádná »chřipečka«.

VIDEO: Zpěvačka Betka Bartošová: Jak si udržuje sexy postavu?


Zpěvačka Betka Bartošová: Jak si udržuje sexy postavu? Thomas Kruchina, Aleš Brunclík

Místo toho, aby nemoc zlehčovala jako někteří kolegové, má na věc jiný názor. „Vím, že by to mohlo být i horší, jsem v kontaktu i s lidmi staršími, kteří tím právě prochází a rozhodně to pro ně není obyčejná chřipka,“ vysvětlila.

Hana Zagorová a Štefan Margita

„Zdraví máme jen jedno. Jsem ráda, že mám zatím mírný průběh a těším se až tohle šílené období překonáme! Opravdu myslím na všechny, kdo jsou jakkoliv zasaženi touhle dobou a držím všem palce,“ vzkázala prostřednictvím Super.cz Bartošová, která by se měla objevit i v připravovaném díle Láska nebeská – muzikálu plném písniček Waldemara Matušky (†76).

VIDEO: Alžběta Bartošová: Tančím i na zastávce autobusu


Alžběta Bartošová: Tančím i na zastávce autobusu Adam Balažovič

Lela Ceterová

Hana Zagorová a Štefan Margita

Jitka Čvančarová věnovala své vystoupení v Tváři coby Adele zesnulé Makulce, která bojovala s nemocí motýlích křídel.Také přečtěte

Herečka z Ulice utajila těhotenství. Z Miroslava Hanuše bude dědeček

Eliška Hanušová Bašusová | foto: TV Nova Eliška je už v pokročilém stádiu těhotenství a prozradila, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *