Web zprávy

Američanka vydělá měsíčně 60 tisíc prodejem věcí z popelnic

Žena žijící v texaském Dallasu se vybírání popelnic a kontejnerů věnuje tři roky. Nejdřív to byl koníček, pak se z toho ale stalo regulérní povolání. Za tu dobu už si vyhlédla dvě lukrativní „popelnicové trasy“, které prochází každý pracovní den. Běžně jí to zabere dvě až tři hodiny. Když je špatný den, tak jen jednu.

Jak se sama svěřila, prohledává nejradši kontejnery u nákupních center a ty, ve kterých není jídlo. Hnilobný pach je prý moc i na ni. Z popelnic vybírá hlavně kosmetiku, oblečení nebo domácí spotřebiče. Zboží pak přes internet prodává za 25 procent původní ceny.

K vybírání popelnic ji inspiroval televizní pořad o tomto fenoménu, který viděla v roce 2017; tehdy jako žena v domácnosti. „Ze začátku jsem brala cokoliv, prostě všechno. Ale dospělo to do okamžiku, kdy můj dům i garáž překypovaly věcmi. Teď beru jen zboží, o kterém vím, že ho využiji nebo prodám.“

Nejlepší úlovky

Mezi její nejlepší úlovky patří robotický vysavač v hodnotě přes devět tisíc korun, mixér za 3600 korun nebo značková halenka za téměř dva tisíce. Svůj čtyřpokojový dům si také vybavila nábytkem v přepočtu v hodnotě 80 tisíc korun, který našla mezi odpadky.

Jako v každém běžném zaměstnání dodržuje Buttlerová volné víkendy. Ty tráví se svým přítelem a dětmi z minulého vztahu, osmiletou Miou a šestiletým Ruxtonem.

Také přečtěte

Volný oddálil trest za rvačku ve Sněmovně, najal advokátku. Výbor rozhodne za týden?

Poslanec Lubomír Volný (Jednotní) ve středu krátce před jednáním doručil sněmovnímu mandátovému a imunitnímu výboru …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *