Web zprávy

Amputace: Abigail Reardon přejela sekačka: Holčička přišla o nohu

Malá Abigail Reardonová byla 22. srpna u svého otce na ve státě Rhode Island na východním pobřeží USA. Na zahradě došlo k tragické podivné nehodě. Holčička běžela za sekačkou, která najednou začala couvat a dítěti vážně poranila nohu.  

Máma zraněného holčičky řekla, že si Abigail hrála na zahradě společně se svou sestrou (6), když došlo k hrozné nehodě. Žena chce zveřejněním příběhu její dcerky varovat všechny rodiče, aby si dávali pozor na automatické sekačky na trávu. 

Abigail totiž byla nucena podstoupit pět náročných operací, ale lékařům se její nožičku nepovedlo zachránit a nakonec ji museli amputovat v lýtku. „Je to veselé, ztřeštěné dítě, pořád někde pobíhá. Jsem zdrcena tím, co se stalo, ale stále je to má holčička,“ řekla maminka děvčátka Sarah.

Žena si dala na pláži šlofíka: Ve spánku ji přejel nakladač těžký 22 tun!

Děvčátko čeká ještě několik operací, včetně plastických a bude také potřebovat nákladné zdravotní pomůcky. Rodinná přítelkyně se proto rozhodla založit pro Abigail sbírku na serveru GoFundMe. V ní se na holčičku vybraly v přepočtu už téměř dva miliony korun. Ani starší dcera to nemá lehké, byla totiž svědkem nehody a dost ji to vyděsilo, podle Sarah je teď velmi citlivá na zvuk sekaček.

Učitelka ze zvláštní školy měla mít sex se svým žákem (14): Posílala mu obnažené fotky a videa!Také přečtěte

Veřejná podpora pro cestovní kanceláře bude do limitu 800 tisíc eur. Zažádat si o ni mohou největší firmy | iROZHLAS

Program COVID CK II bude dostupnější pro velké cestovní kanceláře. Nově budou moci žádat o …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *