Web zprávy

Anita Felix se obléká jako princezna: Zná jen Gucci a Versace

Malá Američanka Anita Felixová je pouze dva roky stará, ale už má na Instagramu více sledujících než kdejaká influencerka. Je to proto, že její maminka jí pořídila luxusní oblečení za statisíce a každý den ji v něm fotí. Inspiruje jiné bohaté maminky a náramně ji to baví.

Kousky od Versace, Gucci, Givenchy nebo Balmain. Na takové oblečení mají jen ti nejbohatší lidé na světě, ale malá Anita z Yorby Lindy v americké Kalifornii má tohle oblečení už ve dvou letech. Pořídila jí ho její maminka, sedmadvacetiletá Stela Felixová.

Malá Anita má tak ve své skříni v tuto chvíli oblečení za více než 20 tisíc dolarů, tedy za v přepočtu asi půl milionu korun a pravidelně ji v něm fotí na svůj instagramový účet, který spravuje maminka. Díky tomu má už tisíce sledujících a neustále přibývají další.

Belohorcová po útěku z USA ukázala nové bydlení: To se nedá srovnávat!

Američanka našla lásku v drahých značkách, když před prvním těhotenstvím pracovala jako osobní asistentka, která radila ženám s nákupy oblečení. Když se jí narodila Anita, zůstala na mateřské a začala se bavit právě nakupováním drahého dětského oblečení. Její muž je lékař a společně nyní zplodili dalšího syna. I ten už se obléká jako filmová hvězda.

„Když se Anita narodila, začala jsem zveřejňovat dvě fotky za měsíc. Na mém Instagramu to vzbudilo velký zájem, a proto jsem brzy převedla fotky na její nový účet. Sama jsem byla osobní prodejcem u Sakse na 5. Avenue v New Yorku, tam se ve mně vyvinula láska k oblečení,“ uvedla Stela podle Daily Mailu. „Lidé si myslí, že je to plýtvání penězi. Ale mě to baví a myslím, že dělám to nejlepší pro svoji dceru,“ dodala žena.

Zhýčkaná novomanželka Jirky Krále: Desítky luxusních kabelek za statisíce!Také přečtěte

Nepotřebná máma a odepsaná babička

Už hodně dlouho se traduje jedna moudrost, která je aktuální i v dnešní době. Jedna máma dokáže …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště