Web zprávy

Anna Turaeva: Fitness hvězda promluvila o homosexualitě

Vzpěračka z města Krasnodar na sebe upozornila minulý týden, kdy zveřejnila otřesnou zkušenost, kterou zažila při přestupování na letišti. „U kontroly mě nechtěli pustit a tvrdili, že mám v pasu napsáno, že jsem žena. Bylo to ponižující. Ptali se mě na intimní otázky. Zajímalo je, kdo jsem v životě a v posteli,“ uvedla tehdy Ruska. Nakonec ji sice na palubu pustili a společnost se jí omluvila, hrozný zážitek jí ovšem zůstane.

Katka zažila bití i nevěry, teď jí expřítel zapálil auto! Nebojte se ozvat, vzkazuje!

Od té doby se její počet sledujících na instagramovém účtu zvedl téměř na čtyřnásobek, samotnou Annu to velmi překvapilo. „Ještě před pár dny jsem měla 6 tisíc sledujících a já neměla potřebu mluvit o sobě. Ale teď je vás tu tolik a já mám obavy. Co vám mohu dát? Co by vás zajímalo?“ zeptala se sportovkyně svých nových fanoušků v nedávném příspěvku, v němž také poděkovala sledujícím za jejich podporu a laskavost.

Hned v následujícím příspěvku ovšem uvedla, že o svém orientaci nechce příliš otevřeně mluvit. „Osobní život by měl být za dveřmi ložnice a nikoho by nemělo zajímat s kým a jak trávím čas,“ napsala Anna, která se již dříve přihlásila k homosexuální orientaci. Nyní uvedla, že otevřeným přiznáním k tomu, že je lesba, považuje toto téma za uzavřené a již se k němu nechce vyjadřovat. 

Dárce spermatu má 150 dětí po celém světě: Nezastavil ho ani covid, letos oplodnil už 6 žen

Především si prý totiž přeje, aby ji lidé soudili podle toho jaká je a ne podle její orientace. „Jsme daleko od tolerantní Evropy a je potřeba ukázat druhému, jaký jste člověk a ne pouze to, jaký jste člen LGBT+ komunity,“ napsala Ruska. Je známo, že v zemi obecně nepanují příliš tolerantní názory a neheterosexuální lidé tam nemají jednoduchý život. Anna však věří, že i to jde překonat a že se lze spřátelit i s největším homofobem, pokud mu ukáže jaká doopravdy je.

Vzpěračku Annu nechtěli pustit do letadla, dokud neprokáže, že je žena: Prozradila, proč už nemá prsaTaké přečtěte

Jan Hájek v seriálu Božena: Hádky s producentem kvůli násilí!

Přes čáru Hájkovi přišlo hlavně to, když měl mladou Boženu Annu Kameníkovou (26) po provalení …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *