Web zprávy

Areline Martinez fingovala únos: Dva z únosců ji měli zastřelit

Hvězda sociálních sítí Areline Martinezová se rozhodla, že si získá více fanoušků na sociální síti Tik Tok natočením šokujícího videa, v němž fingovala únos! Nechala se svázat a mířit na sebe zbraněmi. Natáčení videa však dopadlo tragicky. Dva muži omylem zmáčkli spoušť a dvacetiletou mámu zastřelili.

Areline Martinezová pocházející z mexického města Chihuahua se domluvila se svými deseti přáteli a odjela na odlehlou farmu, kde plánovala natočit video, které by doslova šokovalo sociální sítě.

Video mělo simulovat únos. Dvacetiletá máma se nechala svázat a zavázat si oči. Její kamarádi předstírali únosce, kteří dokonce na ni mířili zbraněmi. Ovšem předstíraný zločin, který měl pobavit fanoušky na sociální síti, skončil tragicky.

Hvězda (†30) sociální sítě zemřela v přímém přenosu: Exmanžel ji před kamerou zapálil!

Dva muži, kteří drželi střelné zbraně, nejspíše omylem zmáčkli spoušť a Areline zůstala ležet mrtvá na zemi. Podle informací britského deníku Daily Mail devět mužů uprchlo z místa činu a pouze jeden z nich přivolal pomoc.

„Jednou z hypotéz je, že manipulovali se střelnou zbraní, protože si mysleli, že není nabitá a ženu zastřelili,“ uvedl César Augusto Peniche, státní prokurátor. Poslední věta, kterou napsala ke své fotografii na sociální síti Instagram, kde ji sledovalo sedm tisíc lidí, napsala: „Čas se nezastaví a ani já ne.“

Hvězda sociálních sítí šokovala fanoušky: Neuvěříte, kolik jí je let!Také přečtěte

Češi postavili v Itálii vodní elektrárnu. Spolufinancovala ji německá banka

Vodní elektrárna Lavoreit od české firmy Hydropol | foto: Hydropol V novém partnerství bavorská banka zatím …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *