Web zprávy

Auta i okolí v plamenech, nešlo se přiblížit. Hasiči ukázali záběry hromadné nehody na D1

Požár způsobil silný dým viditelný zdaleka, z hasičských záběrů je patrné, že kouř a oheň neumožňoval přiblížit se hned k havarovaným autům. Zasahující hasiči vypověděli, že požár s dýmem byl silně rozvinutý už při příjezdu prvních jednotek.

Škodu vyšetřovatelé vyčíslili na téměř dva miliony na vozech a návěsech, plameny ale poškodily také protihlukovou stěnu a asfaltový povrch vozovky, informoval ve čtvrtek mluvčí policie David Chaloupka s tím, že policie příčinu nehody dál vyšetřuje.

Havárie se stala před 11:00 ve směru na Brno mezi sjezdy 182 Kývalka a 190, který směřuje k Fakultní nemocnici Brno a Masarykově univerzitě. Tři lidé včetně dítěte zemřeli před příjezdem záchranářů.

Tragická nehoda na dálnici D1

Video: Milan Vojtek, Právo, Policie ČR

Záchranná služba na místě ošetřila tři zraněné, těžce zraněnou ženu a dva středně těžce zraněné muže převezli do brněnské nemocnice.

Lidem na místě pomáhal i krizový intervent.

Záběry policie z nehody na D1

Video: Policie ČR

Vozy z dálnice sjížděly buď na exitu 182 Kývalka nebo už na exitu 178 Ostrovačice, v obou případech se ale dostávaly do kolon na objízdných trasách. Na dálnici se popojíždělo zhruba už od Devíti Křížů.

Provoz policie obnovila až krátce po 23:00.

Také přečtěte

Vláda kritiku lidí přehání, snaží se vyvinit, myslí si sociolog Prokop

Co říkáte novým opatřením, která platí od pondělí?V průmyslu a výrobě by se mělo jít …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště