Autoři The Evil Within zřejmě brzy představí novou hru


V poslední době aktivní leaker s přezdívkou billbil-kun, který v uplynulých měsících vždy v předstihu odhalil nabídku v předplatném PlayStation Plus, se dnes prostřednictvím Twitteru přihlásil opět o pozornost. Tentokrát však svůj zrak upřel směrem k Microsoftu a japonskému studiu Tango Gameworks, které po odkoupení Bethesdy spadá pod křídla redmodského giganta.

Billbil-kun tvrdí, že autoři dvoudílné série The Evil Within a titulu GhostWire: Tokyo již brzy odhalí svou novou hru s názvem Hi-Fi RUSH. O tomto titulu jsme se poprvé dozvěděli už koncem loňského roku. Tehdy se mluvilo o tom, že by mělo jít o menší počin, který by svou velikostí mohl napodobit před nedávnem vydaný Pentiment od Obsidianu. Dále bylo zmíněno, že půjde v porovnání s předchozími hrami studia o zcela odlišný zážitek.

Billbil-kun dále zmiňuje, že se Hi-Fi RUSH dočká standardní i deluxe edice. Rovněž se podařilo zjistit, že hra už obdržela rating PEGI 12, což naznačuje blížící se vydání. K oficiálnímu oznámení a možná i samotnému vydání by mohlo dojít už na zítřejší konferenci Xbox and Bethesda Developer_Direct, která začíná v 21:00 našeho času.

V souvislosti s Tango Gameworks se často mluví také o příchodu zmíněné duchařské akce GhostWire: Tokyo na konzoli Xbox Series X/S.

The Evil Within