Web zprávy

Babiš je zmocněncem pro očkování. Už to nese ovoce, jsme opět na chvostu Evropy!

mc
13. ledna 2021 • 21:30

Očkování nám tu jede nějaké tři týdny, ale z naočkovaných všichni známe asi jen Andrejka, že jo? A tu babču, kterou tam posadili s nim, aby bylo vidět, jak je lidovej. No jo, ono se neni moc čemu divit, že obyčejný lidi – teda ty, který to potřebujou nejvíc – očkovaný pořád nejsou, když si ty injekce mezi sebou rozdávaj potentáti z Horní Dolní a jejich manželky. Vysvětlení najdete v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv.

V Kalifornii se nakazily covidem už i gorily. Ne, nemyslíme ty, kteří minulý týden vtrhli do Kapitolu, ale ty skutečné lidoopy. Co neumí mluvit. Jsou chlupatí. Žijí v zoo prostě. Pokud se tohle dozví Andy, je dost možný, že před sestřičkama v nemocnicích dostane injekci Richard ze zoo v Troji.

Minimálně je předběhla už i manželka radního pro zdravotnictví Královéhradeckého kraje Zdeňka Finka. Prý ale chce dobrovolničit v očkovacích centrech, tak je to logické, že musí dostat vakcínu dřív než leckdo v první linii. Tenhle nešvar se ale nerozjel jen u nás. V Polsku budou přednostně očkovat celebrity, na Slovensku už si pro vakcínu došla tenistka s manželem. Ale jsou v tom nevině. Je to kampaň!

Bude Andrej Babiš příští rok na střídačce? Holky a kluci z opozice, zatím se moc …

mc
12. ledna 2021 • 19:10

Kdo, kde a koho bude očkovat? Andrej se snaží, tak mu to zas nepodělejte!

mc
11. ledna 2021 • 19:09Také přečtěte

TELEVIZIONÁŘ: Slovensko ukáže, kudy vede jiná Cesta do nemožna

Z filmu Cesta do nemožna | foto: ČT Hrdinou filmu je totiž Milan Rastislav Štefánik, který …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *