Web zprávy

Bára Poláková: Užívala si se dvěma muži! A co Pavel Liška?

Na rozdíl od Emmy Smetany (32), která se po premiéře snímku Šarlatán nechala přistihnout s mladičkým hercem Josefem Trojanem (19), večírek po nejnovějším filmu Bohdana Slámy (53) herečka a zpěvačka Barbora Poláková prožívala oproti ní velice umírněně. Známá umělkyně, která se v poslední době dokonce pustila i do podnikání (navzdory pokoronavirové krizi zariskovala a otevřela si vlastní butik), celý večer strávila ve společnosti dvou mužů.

Bára Poláková

Poláková, která se proslavila hravými songy jako například Nafrněná nebo Kráva, si z nějakých hygienických nařízení, která by měla zamezit šíření viru covid-19 nic moc nedělala: s hercem Miloslavem Pecháčkem, dokonce sdílela jeden půllitr piva. Dalo by se to pochopit, kdyby to byl její partner, a potenciální nákazu by si předávali jenom mezi sebou v rámci jedné domácnosti, nicméně tím je přece herec Pavel Liška (48) – a ten večer patrně trávil doma a hlídal jejich dvě dcery, Rojnu (5) a Riku (3).

VIDEO: „Nafrněná“ Bára Poláková: Proč jsem si ostříhala vlasy? Po rozchodu to chce člověk udělat…


„Nafrněná“ Bára Poláková: Proč jsem si ostříhala vlasy? Po rozchodu to chce člověk udělat… David Turek, Aleš Brunclík

Plavovlasá hvězda se zkrátka ani na chvíli nezastavila a šla (málem doslova) z jedné pánské náruče do druhé. Objímala a fotila se například s Tomášem Jeřábkem (45) nebo Stanislavem Majerem (42), s Pecháčkem, hvězdou krimiseriálu Zrádci, si užila večer.

Z afterparty pak ale pospíchala s docela jiným mladým mužem – zdálo se však, že ten ji na cestě z kina Lucerna, kde se ona následná akce po skončení promítání Krajiny ve stínu konala, přišel pouze doprovodit, a uvnitř s ní vůbec nebyl. Ostatně ani jeho oblečení nenapovídalo, že by se hodlal účastnit této společenské události: na sobě měl obyčejnou mikinu, rifle, a na zádech batůžek.

Premiéra odhalila nové milence?

VIDEO: Bára Poláková o Lence Dusilové, která na Andělech vystoupila proti Zemanovi


Bára Poláková o Lence Dusilové, která na Andělech vystoupila proti Zemanovi Blesk – David Turek

Rána pro vdovu Olgu Menzelovou: Co teď bude s vilou za 20 milionů a obřími splátkami?!

Filip Kaňkovský s krásnou DaniellouTaké přečtěte

Velký Gretzky zblízka. Spílal Hamrlíkovi. Dovedl být protivný i vtipný

Od mistra, jehož fotky – pečlivě vystřižené z časopisů Stadion a Štart – jsem si …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *