Web zprávy

BDSM sex v kostele: Kněz měl točit porno s dominami u oltáře

Když Travise C. (37) v roce 2013 jeho představení vysvětili na kněze, určitě si nemysleli, že jim jednou udělá takovou ostudu. V Kostele svatých Petra a Pavla v americké Lousianě se totiž 30. září stalo něco, o čem si budou místní asi ještě dlouho vyprávět.O případu informoval New York Post.

Na vše se přišlo vlastně docela prostě. Kolemjdoucí věřící si pozdě večer všiml, že se v kostele svítí, ačkoli touhle dobou v něm většinou již bývala tma tmoucí. Podle New York Post proto nakoukl dovnitř a nestačil se divit. Údajně spatřil na oltáři polonahého kněze při sexu s dvěma ženami v korzetech a na vysokých podpatcích.

Kněz z města Pearl River se prý na akci připravil velmi důkladně, měl vše, co na natáčení potřeboval – trojnožku, z níž mobilem scénu natáčel, všude poházené erotické hračky i ostrá světla. Zřejmě plánoval svůj výstup anonymně pověsit na některou z webových stránek s podobným obsahem.

Matematik Stefan celkem 14x vyhrál v loterii! Jak oblafnul systém?

Policie Trevise zadržela i s jeho „dámami“. Mindy D. (41) a Melissa Ch. (23) při výslechu potvrdily, že si je kněz najal na natáčení „v rolích“. Trojice byla za svoji odhalenou trojku obviněna z veřejného pobuřování, protože provozovali sex „před zraky veřejnosti“. O Mindy D. web Nola.com zjistil, že se pornem živí – na sociálních sítích den před incidentem navíc ohlásila, že jede někam k New Orleans „znesvětit boží příbytek“.  

Církev po tomhle výstupu už o svého služebníka ve svých řadách moc nestojí, z jeho úřadu ho sesadila. Trevis přidělal práci i svému arcibiskupovi. Ten totiž do Pearl River musel vážit cestu až z New Orleans, aby vhodným obřadem odčinil knězův přestupek a vrátil místu jeho svatost. 

Církev plánuje blahořečit programátora (†15): Jeho tělo je i 14 let po smrti bez známek rozkladu!Také přečtěte

Počasí | Česko sevřel mráz, naměřili i -26,2°C. Žene se další sníh, sledujte radar Blesku

Teploty v Česku dnes nad ránem klesly místy pod minus 20 stupňů Celsia, především na …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *