Web zprávy

Bennett Kaspar-Williams: Transgender muž čeká dítě s manželem

Téměř osm tisíc lidí sleduje na sociální síti Instagram Bennetta Kaspara-Williamse. Šestatřicetiletý muž, který se narodil jako žena, na sociální síti uvádí své milníky v těhotenství. Právník z amerického státu Kalifornie totiž co nevidět přivede na svět potomka, kterého čeká se svým manželem Malikem Kasaprem-Williamsem.

„Už tě chci.“ Slovensko se baví sexuálními nabídkami šéfa parlamentu transmodelce

Bennet byl v pubertě, když si uvědomil, že se cítí být více mužem, než ženou. „Mnoho dívek se těšilo na to, až se stanou ženami, ale já si jen uvědomil, že jsem jiný. Byl jsem naštvaný,“ uvedl Bennett pro britský deník Daily Mail s tím, že odmítal nosit šaty jako ostatní dívky a raději se oblékal do triček a širokých džínů. Na střední škole randil jak s děvčaty, tak chlapci, ovšem když dosáhl osmnácti let, začal randit výhradně s dívkami. „Byl jsem lesba, která přitahovala jiné lesby,“ uvedl.

Sexy trans modelka, co byla mužem, čeká dítě: Těhotný je její manžel!

Nicméně v roce 2013, kdy mu bylo třicet let, začal přemýšlet o přeměně v muže. „Nemohu popsat, jak jsem se skutečně cítil tu dobu. Nebyl jsem nešťastný, ale chtěl jsem zjistit jiné možnosti. Měl jsem zkoušky v červnu a nechtěl jsem začít přeměnu, když jsem na ně studoval, ale v srpnu toho roku, jsem začal testosteronovou terapii,“ uvedl Bennett s tím, že bral hormony každý den a již během několika týdnů začal pozorovat změny.

Manželská krize identit? Muž se cítí jako žena, manželka je pro změnu lesba

Ovšem terapii musel pozastavit kvůli rozhodnutí, k němuž došel se svým manželem Malikem, jehož si vzal v roce 2017. Jelikož Bennett podstoupil operace pouze v horní části těla, nikoliv operaci genitálii, rozhodli se, že spolu založí rodinu. „Nebyli jsme si však jistí, zdali budu schopný otěhotnět kvůli přeměně. Nebyl jsem si jistý, jak bude moje tělo reagovat, když vysadím testosteron, takže jsem čekal několik týdnů, než jsem to řekl Malikovi,“ uvedl Bennett s tím, že se nakonec zadařilo.

Ken přeoperovaný na Barbie hledá muže, který s ním bude mít děti. Prý má co nabídnout

Bennett sám sebe přirovnává k mořskému koníkovi, jelikož právě u mořských koníků samečci nosí dítě. „Dokumentuji všechny milníky na Instagramu. Odezva je velmi pozitivní. Používám výraz „táta mořský koník“ jako způsob, jak mě mohou ostatní trans lidé najít a zjistit, že mohou mít také vlastní rodinu,“ dodal Bennett.Také přečtěte

Muž milující ženy a rychlá auta se od pasu dolů obléká jako žena

Američan žijící v Německu Mark Bryan nosí sukně společně s botami na podpatku do práce, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště