Web zprávy

Bílina: Smrt mladíka a obvinění za pokus ublížení na zdraví

Velmi zvláštní okolnosti provázejí nález mrtvého mladíka T. Q. (†18) z Bíliny na Teplicku za zdejším kempem u koupaliště. Policie totiž zadržela muže, který by mohl mít na jeho smrti podíl.

„V souvislosti s tímto úmrtím byl z trestného činu pokusu ublížení na zdraví obviněn dvaadvacetiletý muž,“ sdělila policejní mluvčí Šárka Poláčková. Vzápětí ale dodala, že smrt mladíka nezpůsobila cizí osoba. Obviněnému muži ale hrozí až 3letý trest vězení. „Více informací vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nebudeme poskytovat,“ uzavřela Poláčková.

Vražda miminka (†2 měs.) v Přelouči: Babička o údajném týrání podle místních věděla

Utíkal před násilím?

Podle svědků mohla v případu sehrát roli nešťastná náhoda. „Říká se, že ho zachytil vlak,“ svěřil Blesku jeden z místních obyvatel. Podle něj byl navíc z místa slyšet nejdřív křik. „Mohl se tam s někým porvat, a když začal před tím druhým utíkat, nevšiml si, že jede mašina,“ myslí si svědek.

Odešel z domova

Mladý muž odešel 23. září kolem 13. hodiny z domova. Proč odešel, není jasné, přestal komunikovat s přáteli i rodinou, která se obrátila na policii. Jeho mrtvé tělo leželo v místech, kde se často setkávají bezdomovci. Na místě teď vznikl improvizovaný pomníček, kam lidé nosí svíčky.

Manželé adoptovali 7 dětí, které přišly o rodiče při havárii, i když vychovali už pět vlastních!Také přečtěte

Očkování seniorů v ÚVN: Do hodiny hotovo

Po příchodu na recepci ÚVN je třeba nejprve vyplnit formulář. Včetně této procedury čekali senioři, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *