Web zprávy

Bohuš Matuš: Lucinka je v osmém měsíci! Na co už se těší?

„Mám bohužel nyní veškerá zpívání zrušená. Ale rozhodně nezahálím. Pilně zkouším se svou novou kapelou BM Band,“ prozradil pro Super.cz Matuš ohledně toho, jak mu covid-19 zkřížil plány. Ostatně ještě stihl obnovenou premiéru muzikálu Kat Mydlář, pak ale vešel v platnost »zákaz zpěvu« a uzavřela se divadla.

Bohuš Matuš je povinen být u porodu.

Teď má tak ale zpěvák alespoň dost času, aby se věnoval své o třicet let mladší partnerce Lucii, s níž čeká miminko. Dívka, která letos v dubnu oslavila 17. narozeniny, je aktuálně již v osmém měsíci. „Poslední kontrola u doktorky byla opět v pořádku a Luci je nyní v osmém měsíci těhotenství,“ potvrdil Bohuš, který už se na roli tatínka nemůže dočkat.

VIDEO: Zpěvák Bohuš Matuš (46) o tom, jak s ním otěhotněla Lucinka (17): Snažili jsme se během karantény!


Zpěvák Bohuš Matuš (46) o tom, jak s ním otěhotněla Lucinka (17): Snažili jsme se během karantény! Petr Macek, Lukáš Červený

„S Lucinkou chodíme na procházky a na nákupy pro miminko,“ prozradil dokonce a také vyprávěl o jednom nedávném vystoupení, kdy zpíval dětem v zábavním lesním parku. „Byl jsem mile překvapen, jak to tam vypadá, a už se těším, až se svojí dcerkou místo navštívím.“

Bohuš Matuš (46) a jeho těhotná Lucinka (17): Svatba bude! A co další dítě?

„Těším se, až tam budu s naší holčičkou jezdit třeba na šlapacích motorkách a jiných atrakcích, kterých tam je nespočet,“ maloval si pro Super.cz Matuš, který se již dříve pro Blesk nechal slyšet, že termín má jeho »mazlivka« stanoven na prosinec – právě tehdy má přijít na svět jejich dcera. Pro tu už mají prý mít i vymyšlené jméno. „Máme, ale Lucinka mi zakázala ho říkat,“ smál se interpret písně ze znělky seriálu Rodinná pouta. Svatbu s Lucií už také plánují, i když by rádi počkali, až slečna dosáhne plnoletosti. Pak už budou rodina i oficiálně.

VIDEO: Přísný Bohuš Matuš se rozhodl: S Lucinkou už nikdy nikam!


Přísný Bohuš Matuš se rozhodl: S Lucinkou už nikdy nikam! Kateřina Štichová, Jan Jedlička

Pravda o 20 vystřižených scénách z dokumentu o Gottovi! Proč musel pryč i vtip?

Pohřeb Karla Fialy (†95): Županič vynechal čtvrtého syna!

Další záběry z filmu KarelTaké přečtěte

Kolumbii děsí Escobarovi hroši. Do roku 2040 jich může být přes tisíc

Podle deníku El Espectador experti z několika univerzit v Kolumbii a Mexiku loni varovali, že …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *