Web zprávy

Boj o osmičku vrcholí. Přijde v Nymburce překvapení, nebo další debakl?

Jediné setkání obou týmů v aktuální sezóně přineslo pro Válečníky jednu z nejtěžších porážek za poslední dobu. Těsně před Vánoci Nymburk v Maroldovce kraloval a Děčínu udělal tvrdou lekci, když vyhrál 115:53.

„Nymburk naprosto zaslouženě vede celou ligu. Jeho kádr tvoří kvalitní cizinci a čeští reprezentanti, kteří nás v posledním zápase parádně vyškolili. Samozřejmě chceme podat lepší výkon a dosáhnout lepšího výsledku, než tomu bylo v prosinci,“ má jasno trenér BK ARMEX Děčín Tomáš Grepl.

Válečníci v lednu zatím čekají na první úspěch. Postupně nezvládli zápasy v Ostravě a v Opavě. Obrovské překvapení na úkor basketbalového hegemona by se hodilo. „Naposledy nás Nymburk přehrál ve všech aspektech hry. Teď je na nás, abychom jim ukázali, že s nimi můžeme hrát vyrovnanou partii. Samozřejmě je znát náš velký nedostatek zkušeností. Nesmíme se ale ničeho bát, musíme hrát naší hru,“ zdůraznil děčínský pivot Pavel Grunt.

Před zápasem v Nymburce ale trenér Tomáš Grepl počítá ztráty. Nadále totiž nepočítá s Jakubem Skaličkou léčícím zraněný kotník. Nastoupit nemůže ani kapitán Šimon Ježek, který si v Ostravě poranil stehno. Do Nymburka neodcestuje ani Jakub Houška, který si v Opavě pochroumal rameno, chybět bude i Robert Landa. 


Také přečtěte

Povinné roušky v práci: Zajistit je má zaměstnavatel. Kde jsou nutné respirátory?

Nošení chirurgických roušek nebo respirátorů bude od 1. března povinné i na pracovištích. Spolu s …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště