Web zprávy

Boris Kollár: Na šéfa slovenského parlamentu praskla peprná konverzace

Komunikace, kterou někdo anonymně vyvěsil na internetu, ukazuje, že Kollár mladé ženě psal skutečně velmi peprné zprávy. Nechybí několik slovních výměn o tom, jak se šéf parlamentu těší, „až ji bude mít“ a „společně si to rozdají“ (parafrázováno). Konverzaci poprvé přinesl týdeník Plus 7 dní, kterému Kollár okamžitě začal vyhrožovat trestním oznámením.

Od té doby už se ale přepis chatu začal šířit po sociálních sítích. Šéf parlamentu a také otec jedenácti dětí s deseti ženami neměl jinou možnost, než reagovat. Pro Denník N tak potvrdil, že s Nemc komunikoval, obsah zpráv nicméně nepotvrdil. Celou záležitost prý bral jako žert.

Zplodil 11 dětí, diplomku opsal. Šéf slovenského parlamentu Kollár skryje svůj titul

„Je to kupa falešných stránek, které falšují zprávy. Kdybych se měl ke každé jedné vyjadřovat, nic jiného bych nedělal, jenom sledoval internet a vyjadřoval se k tomu,“ sdělil Kollár na dotaz, zda je komunikace opravdová. „Tato osoba, příslušník LGBT, mi prostě napsala. Začal jsem s ní komunikovat a bavil jsem se s ní o tom. Fakt to byla pro mě zábava, v životě jsem ji neviděl ani se s ní nepotkal. Přiznávám se, že jsem si dělal srandu, byl jsem zvědavý, kam až je schopná zajít,“ pokračoval šéf parlamentu s tím, že si spolu psali před třemi lety.

Následně uvedl, že je pro něj forma relaxu. Někteří politici podle něj holdují drogám a alkoholu, on si rád píše se ženami. „Dál budu komunikovat, dělat si srandu a psát si s babami. Víte dobře, že mám ženy rád,“ dodal Kollár.

Nabídky posílal i nezletilé dívce

Není to přitom poprvé, co na šéfa slovenského parlamentu praskla choulostivá konverzace. Jak upozornil server topky.sk, dříve si měl psát i s neplnoletou dívkou ze sociálního centra Čistý deň, které rovněž posílal nabídky k intimnímu styku. Konverzace s Nemc je velmi podobná.

Superplodný šéf slovenského parlamentu Kollár má 11. dítě. Šťastná máma: Zázrak!

Kollár si dokonce psal i s Alenou Zsuzsovou, která byla jedním z obviněných v případu vraždy novináře Jána Kuciaka. Komunikovali společně prostřednictvím facebooku, poté se osobně setkali. A v roce 2015 zveřejnila sexuální zprávy s Kollárem další Slovenka.

Fico chce Kollárův konec

Ačkoli veřejnost chování Kollára především pobavilo a vznikají na jeho konto i četné internetové vtipy, opozice bere záležitost velmi vážně. Podle expremiéra Roberta Fica jedná šéf parlamentu neeticky, konkrétně řekl, že „selhal hluboce lidsky, morálně i eticky“ a vyzval ho, aby odstoupil.

Organizátoři slovenské anticeny Homofob roku mezitím uvedli, že stahují Kollárovu nominaci. Předsedu parlamentu kvůli jeho dřívějším výrokům považovali za člověka, který se k LGBT komunitě staví negativně, to se po konverzaci s Nemc změnilo. „S kolegyněmi a kolegy jsme se rozhodli, že pan Kollár byl na anticenu Homofob roku nominovaný neprávem, vůči LGBT lidem má mimořádně pozitivní vztah, a to jak na teoretické, tak praktické úrovni,“ napsali v tiskové zprávě.Také přečtěte

Česko zpřísní zkoušku z češtiny pro cizince

„Kdyby to bylo rychle, tak se bude říkat, že to ministr školství rozhodl od stolu, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *