Web zprávy

Brad Pitt a Jennifer Aniston: Jsi zatraceně sexy, lichotila mu

V rámci dobročinného videohovoru, při němž řada slavných hollywoodských osobností zinscenovala některé scény z kultovního filmu Zlaté časy na Ridgemont High z roku 1982, se před webovou kameru z pohodlí svého obýváku usadila představitelka Rachel Greenové z Přátel Jennifer Anistonová a lamač dívčích srdcí, její bývalý partner Brad Pitt.

Shiloh údajně podstupuje hormonální léčbu

V jednom okamžiku měla dvojice přečíst několik řádek scénáře ze společné scény u bazénu. Linda Barretová v podání Jennifer polichotí Bradovi, stejnojmenné postavě, že je roztomilý a nesmírně sexy. Při těchto slovech Brad, tak jako další účastníci videokonference, neuhlídali smích. A fanoušci se z milostné scény kdysi nejslavnějšího páru světa mohli zbláznit. I s vědomím, že pouze četli scénář pro dobrou věc.

Video: Co se dělo po smrti Menzela? Vdova prozradila, kolik stála péče. A pocta Gottovi zrušena


Co se dělo po smrti Menzela? Vdova prozradila, kolik stála péče. A pocta Gottovi zrušena Barbora Horáková, Aleš Brunclík

Akce měla finančně podpořit organizaci Core, jež bojuje proti koronavirové pandemii. Hodinové video, jehož se kromě slavné dvojice zúčastnila také Julia Robertsová (52), Sean Penn (60), Shia LaBeouf (34) nebo Morgan Freeman (83), vyneslo organizaci 50 000 dolarů, v přepočtu více než milion korun.

Ještě před zahájením čtení scénáře si oba vyměnili několik úsměvných zdvořilostních frází. „Ahoj, Anistonová,“ pozdravil ji, načež Jennifer odpověděla: „Ahoj, Pitte.“ Když se jí Brad zeptal, jak se má, zareagovala Jennifer: „Dobře, zlato, jak se máš ty?“ a Brad odvětil, že se má taky fajn.

Naposledy (a zřejmě poprvé od rozvodu v roce 2005) se Brad a Jennifer shledali na letošním předávání Cen Sdružení filmových a televizních herců (SAG). Svět pak několik dní nemluvil o ničem jiném a od téby snad všichni doufají, že se po více než patnácti letech dají opět dohromady. 

VIDEO: Covid mezi herci, Stašová nakazila Freje! A scénář rozloučení s Menzelem


Covid mezi herci, Stašová nakazila Freje! A scénář rozloučení s Menzelem. Barbora Horáková, Aleš Brunclík

Eva Holubová ve svém domě na Sicílii

Krézlová a Polívka byli před třemi lety zasnoubení

Pavel z MasterChef Česko: Romana si neumím představit jako kapitána!Také přečtěte

Bylinky pro vaši duši: meduňka, levandule či chmel

Obecně platí, že na deprese či úzkostné stavy se v léčení využívají bylinky, jako je …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště