Web zprávy

Brad Pitt chce vysoudit péči o děti! Angelina Jolie má podmínky

Obě filmové hvězdy tvrdí, že jediné, po čem touží, je nejlepší zájem jejich šesti dětí, ale každý z nich si ho představuje jinak. Magazín ET Online zjistil, že Brad Pitt bude u soudu požadovat pevnou oporu pro budoucí opatrovnictví dětí 50/50, tedy klasickou střídavou péči, a vkládá velké naděje do toho, že se mohou pokusit o společné rodičovství, což pro vývoj dětí požaduje za velmi důležité. Styl péče a výchovy své Angeliny plně respektuje a chápe, že má na srdci jen jejich dobro.

Nahá Alia Shawkat ve filmu Duck Butter

Angelina chce být sice »spravedlivá«, co se času stráveného s dětmi týče, ale už dopředu si vymiňuje několik důležitých podmínek. Například si nepřeje, aby děti v Los Angeles bydlely či nocovaly u Brada, anebo žádá, aby měla kdykoli právo bez vysvětlování odcestovat i s potomky do Evropy nebo Asie, jak často vyžaduje její profese. Všechny podmínky ovšem určí až soud.

VIDEO: Angelina Jolie se vrací jako Zloba! Maleficent ukázala první trailer! 


Angelina Jolie se vrací jako Zloba! Maleficent ukázala první trailer! Falcon

Právníci herečce radí, aby zůstávala klidná a při zemi. Ještě před začátkem soudu totiž jednu důležitou při prohrála: To když požádala o odvolání jejich rozvodového soudce Johna W. Oudekirka a nebylo jí vyhověno. Podle ní má soudce profesní a finanční vazby na Pittovy právníky a mohl by být zaujatý.

Rozvod Jolie a Pitta se táhne a neustále se objevují nová drsná svědectví o tom, jak vlastně společně fungovali.

Alkohol a násilí?

Brad a Angelina tvořili pár více než deset let, Angelina však požádala o rozvod v roce 2016 pouhé dva roky po svatbě kvůli tomu, že Pitt údajně často pije a bývá násilnický. Mají celkem šest dětí Maddoxe (19), Paxe (16), Zaharu (15), Shiloh (14) a dvojčata Knoxe s Vivienne (12). Tři jsou vlastní (Shiloh, Knox a Vivienne) a tři adoptované.

VIDEO: Tajná svatba Brada a Angeliny! Kdo všechno tam byl?


Tajná svatba Brada a Angeliny! Kdo všechno tam byl? Tomáš Polák, Reuters

Monika Absolonová a její blízcí se pustili do rekonstrukce chalupy.

Agáta se zbavila tmavé barvy

Premiéra Ivy Kubelkové v pořadu ShowtimeTaké přečtěte

Sídlo Vladimíra Putina: Alexej Navalnyj zveřejnil, jak záběry

Navalného tým vytvořil podle plánů 3D model obrovského panství. Ten byl zveřejněn na samostatné internetové …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *