Web zprávy

Brentford: Otec zavraždil syna a manželku, pak se ubodal k smrti

K obrovské rodinné tragédii došlo v londýnském Brentfordu. Podle policie tam otec Kuha Raj Sithamparanathan (†42) zavraždil svou ženu Poornu Kaameshwari Sivarajovou (†36) i syna Kailashe Kuhu Raje (†3). S jejich mrtvolami pak žil asi dva týdny, než na místo dorazili strážci zákona. Pak do sebe zabodl nůž.

Daily Mail uvedl, že podle policie byli matka se synem „mrtví už nějaký čas“. Šlo přitom o až dva týdny. Naposledy je viděli živé a zdravé 21. září. Strážci zákona do domu v Brentfordu přispěchali včera poté, co Scotland Yard obdržel vyděšený telefonát od příbuzného ženy, který se o ni a jejího syna strachoval.

Otec se ubodal před policisty

Když se policie dostala dovnitř bytu, Kuha Raj Sithamparanathan se pobodal. Záchranáři se mu snažili pomoci, ale bylo již pozdě. Muž spáchal sebevraždu. Jeho manželka a syn byli po smrti mnohem déle. V bytě byl objeven mrtvý i černý pes plemene cockapoo (kříženec kokršpaněla a pudla – pozn. redakce).

Pedofil znásilnil a zavraždil dcery (†8 a †13) zdravotní sestřičky. Policie ho dopadla na útěku

Policie případ vyšetřuje jako dvojnásobnou vraždu a sebevraždu. Nepodezřívá nikoho dalšího, že by byl do věci zapleten. Pár, který se bral v roce 2015 v Kuala Lumpuru na honosné svatbě, se podle sousedů v poslední době hodně hádal. V domě, kde žili, se z jejich bytu nesl neustálý křik.

Hádky během karantény

Věci se mezi nimi zhoršily. Zvláště během karantény,“ řekl webu jeden ze sousedů. „Během karantény se hádali, ale to je u rodin normální. Jeden týden tam bylo ale velmi ticho,“ dodal Fahad Alsharamy. „Je to tragédie,“ okomentovala událost sousedka Jamila.

Zdrcený otec identifikoval ostatky dcery (†24) celé dva dny. Rozsekal ji profesor od SlavkovaTaké přečtěte

‚Je tu velmi silná indicie.‘ Laboratoř v Česku má podezření, že odhalila nakažlivější mutaci koronaviru | iROZHLAS

Národní referenční laboratoř má podezření, že se v Česku objevila britská mutace koronaviru. Pro Deník …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *