Web zprávy

Brutální znásilnění v Indii: Stařenku napadl o 53 let mladší muž!

Řekl jí, že její mlékař dnes nepřijde a nabídl se, že ji vezme někam, kde mléko mají,“ uvedla pro BBC Swati Maliwalová, vedoucí výboru Práv pro ženy v Dillí. Stařenka mu s ochotou důvěřovala a následovala ho až na nedalekou farmu, kde ji znásilnil.

„Stále plakala a prosila ho, aby ji pustil. Řekla mu, že by mohla být jeho babička,“ popsala hrůzný čin Maliwalová „On ale její prosby ignoroval, a když se snažila bránit, nemilosrdně ji zmlátil.“ Křik a pláč uslyšeli místní vesničané, kteří se rozeběhli stařence na pomoc a zadrželi násilníka, kterého předali policii.

Dětskou maminku Dášu (14) propustili z porodnice. Otčím Ivánek (10) ji přivítal s kyticí

Žena má modřiny po celém obličeji i těle, a mimo vaginální krvácení utrpěla i extrémní trauma. Pohled, který se paní Maliwalové při návštěvě zubožené stařenky naskytl, byl podle jejích slov „srdce lámající“.  Aktivistka pro násilníka požaduje trest smrti, dokonce se obrátila na vrchního soudce v Dillí, aby případ urychlil.

Indie byla v roce 2018 klasifikována jako nejnebezpečnější místo pro ženy, a to právě kvůli vysoké míře domácího a sexuálního násilí. V necelých 94 % případů proběhlo znásilnění lidmi, které oběti znaly, často se jednalo o rodinné příslušníky, přátele, partnery či zaměstnavatele. Podle Indického národního průzkumu zdraví až 80 % žen, které byly napadeny, čin neohlásí.

Hrůza v dovolenkovém ráji: Nezletilou turistku (16) hromadně znásilnili na hotelovém pokoji!

Instruktor prevence sexuálního násilí Altamash Khan, který spolupracuje s neziskovou organizací „Muži proti násilí a zneužívání v Bombaji“, si myslí, že by ke snížení sexuálního násilí mohlo dojít ve chvíli, kdy by Indové jakožto společnost „dokázali odštípnout zastaralé patriarchální hodnoty“ a nepřehlížet i takové drobnosti, jako jsou slovní sexuální narážky na ženy na ulici.

Znásilnění je jedním z nejrychleji rostoucím trestným činem v Indii. Úřad National Crime Records Bureau uvel, že mezi lety 2001 až 2017 se počet útoků zdvojnásobil. Každá čtvrtá oběť znásilnění v Indii v roce 2018 byla nezletilá a více jak 50 % z nich bylo ve věku 18 až 30 let.

Žena přišla z práce domů dříve: Přistihla chotě, jak zneužívá dívku (14) na manželské posteli!Také přečtěte

Má pořádné zpoždění, ale nová šestková nokia se už rýsuje

Nokia model 6.2 představila v září 2019 na veletrhu IFA v Berlíně. I při velmi …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *