Web zprávy

Bude vévodkyně Meghan americkou prezidentkou? Vyloučené to není

Informace pocházející od zdroje, který má být manželskému páru blízký a hovořil pro časopis Vanity Fair, se okamžitě chytl britský bulvár. „Jedním z důvodů, proč se Meghan nevzdala amerického občanství, je možnost, že by se vrhla na politickou kariéru,” cituje nejmenovaný zdroj Daily Mail.

„Pokud se někdy vzdají svých titulů, Meghan naprosto vážně zváží kandidaturu na prezidentku Spojených států,” dodal zdroj. Otázkou ale zůstává, zda je taková varianta reálná.

Další zdroje z okolí populárního páru totiž připouští, že Meghan politiku bere jako jedno ze zajímavých témat, ale o vlastní angažovanosti zatím prý neuvažuje. V minulém týdnu se svým manželem, britským princem Harrym vyzvali Američany, aby začátkem listopadu dorazili k volebním urnám a odevzdali svůj hlas.

Na jejich proslov k lidu reagoval i současný americký prezident Donald Trump, který si neodpustil posměšek a popřál Harrymu s Meghan hodně štěstí, které údajně bude vévoda potřebovat.

Proslov se dostal do hledáčku médií také kvůli neobvyklé absenci neutrality, která bývá u členů královské rodiny běžná. Ačkoliv Harry s Meghan otevřeně nepodpořili Trumpova oponenta Joea Bidena, vzhledem k napjatým vztahům mezi současným prezidentem a bývalou americkou herečkou se dá otevřeně předpokládat, komu manželé svůj hlas zřejmě vhodí.

Anketa

Sympatizujete s vévodkyní Meghan?

Celkem
hlasovalo
0
čtenářů.Také přečtěte

Koronavirus v Zoo Praha: Pozitivní gorilí samec Richard, lvi indičtí a kočka krátkouchá

Pražská zoologická zahrada informuje o dalších nakažených zvířatech. Kromě gorilího samce Richardam a dva lvy …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště