Web zprávy

Candela Correa: Obleč se pořádně, kritizují oblíbenou političku

Atraktivní radní města Salta na severozápadě Argentiny Candela Correaová v televizi obvinila své kolegyně, že na ni tlačí, aby chodila jinak oblékaná. Proti údajné diskriminaci se ostře postavila, protože prý chodí jen tak, jak je jí to příjemné a nikdo nemá právo jí diktovat, co má mít na sobě. Zastupitelé se pro změnu ohradili, že jejich slova překrucuje.  

Argentinka Candela Correaová (28) je nejen politička a matka dvou dětí, ale k tomu ještě docela úspěšná influencerka. Má na sociálních sítích přes 100 tisíc fanoušků, kteří milují její vypracované tělo a všechny odvážné fotky, které na internetu zveřejňuje. Candela tím ale provokuje kontroverze, a to nejen mezi svými kolegy a kolegyněmi, ale také u širší veřejnosti ve své zemi.

Podle argentinského webu mdz.com Correaová nedávno vystoupila v televizním pořadu v Buenos Aires a veřejně si postěžovala na „diskriminaci“ od svých kolegyň. Prohlášení si dala i na své sociální sítě, prý si to nemůže nechat pro sebe. Bez udání jmen uvedla, že ve středu na online zasedání přes aplikaci pro video konference Zoom si vzaly slovo dvě zastupitelky a chtěly po ní, aby „se víc zahalovala“. Correaová ještě dodala, že někteří její kolegové ji dokonce obtěžují různými nemravnými návrhy.

Farářka Nikole změnila profesi: Jako striptérka je prý mnohem šťastnější

„V práci chodím normálně oblékaná. Když si vezmu upnuté šaty ke kolenům, dělám to proto, že se v nich cítím dobře a sexy, a rozhodně tím nikoho neurážím. Nechodím na radnici v bikinách,“ říká a doplňuje, že pokrytci sice mohou chodit upnutí od hlavy až k patě, ale přitom si za zády nelegálně nahrabat „plnými hrstmi“.

Correaová se zejména brání srovnávání s případem taktéž argentinského poslance Juana Emilia Ameriho, který během virtuálního zasedání políbil na ňadro svoji partnerku, protože si myslel, že už ho kamera na notebooku nezabírá. Ameri po skandálu rezignoval.

Církev plánuje blahořečit programátora (†15): Jeho tělo je i 14 let po smrti bez známek rozkladu!

„Promluvila jsem veřejně proto, aby se už nikomu nedělo to, co se děje mně. A je to vážné, protože celá ta věc jen ukazuje, jací jako společnost jsme. Pokud vás někdo diskriminuje, pojďte to říct nahlas. Ať už nikdo nemůže říct ‚Znáslilnili ji, protože si vzala moc krátkou sukni‘ a další nesmysly,“ nechala se slyšet Correaová.

Její kolegové z radnice se ale nařčení z diskriminace brání. Spojili se a vydali dokument, v němž popírají, že by Correaovou vyzývali k tomu, aby se zahalovala. Prý byla na zasedání jen obecná řeč o tom, že i při virtuálních setkáních musí být udržována vážnost chvíle a jisté dekorum a formálnost vyjadřování, chování i celkového vzhledu. Nikomu prý adresně neříkali, že něco má nebo nemá nosit.  

Pohřešovaného chlapce z Bíliny našli mrtvého: Na útěku před násilníkem ho zabil vlak?!

 Také přečtěte

Chlupatý Biomutant po dlouhé sérii odkladů nakonec přece jen vyjde

Když jsme o Biomutantovi psali poprvé, bylo jeho datum vydání slibováno na rok 2018. Poté …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *