Web zprávy

Černožice: Policie odložila nehodu se třemi mrtvými, viníkem je řidič BMW

Tato tragická nehoda se stala na hlavní silnici první třídy číslo 33. Řidič BMW jel směrem od Jaroměře na Hradec Králové a na přímém úseku s největší pravděpodobností nepřizpůsobil rychlost jízdy a po předjíždění se v protisměru čelně střetl s protijedoucí Škodou Octavia. 

Rodiče Viktorky (4) zahynuli při nehodě u Černožic: Jak je na tom zraněná holčička?

V octavii zahynuli čtyřicetiletý Radek a jeho třicetiletá spolujezdkyně Jana. Malá Viktorka (4) z octavie přežila, záchranáři jí letecky převezli do nemocnice, utrpěla ale vážná zranění. „Ohledáním nehody na místě bylo zjištěno, že kromě dítěte nebyla ani jedna osoba připoutána bezpečnostním pásem,“ uvedla mluvčí Iva Kormošová. 

Policie se nehodou intenzivně zabývala, nakonec kriminalisté došli k závěřu, že viník nehody zemřel. „Vyšetřovatel neshledal zavinění jinou osobou než řidičem BMW, který na místě dopravní nehody zemřel. Trestní stíhání je nepřípustné proti tomu, kdo zemřel,“ uvedla mluvčí.Vyšetřovatel neshledal zavinění jinou osobou než řidičem BMW, který na místě dopravní nehody zemřel. Trestní stíhání je nepřípustné proti tomu, kdo zemřel,“ uvedla policejní mluvčí. 

Strašná vražda pěti dětí v Solingenu: Matka jim před smrtí ještě připravila poslední snídani

Petr N. (†26), který nehodu zavinil, jezdil v BMW velice rychle, předjíždět přes plnou čáru a riskoval životy ostatních. Před tragickou nehodou měl předjíždět, poté došlo ke střetu. Z jeho auta vyletěl motor, potom začalo hořet. 

 Také přečtěte

XOR nabízí mobil s minimem funkcí. Některé překvapí, stejně jako cena

Titan, keramika, safírové sklíčko a jemná kůže. Právě takové materiály jsme mohli v minulosti najít …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *