Web zprávy

Chlípník řádil v Pardubicích týdny. Pak si ale vyhlédl strážnici v civilu

Strážníci uvedli, že muž osahával ženy převážně na nohou a tiskl se na ně. Žádná z jeho obětí však incident nenahlásila, a proto takto útočil asi dva týdny. K jeho smůle si však v úterý vybral strážnici městské policie.

„Strážnice tedy okamžitě vyrozuměla kolegy, dodala popis osoby včetně informace, kdy a kde muž vystoupil. Pomocí kamerového systému se muže podařilo dohledat a záznam ukázal, že muž opakovaně jezdí různými vozy MHD přes centrum města a hledá si své objekty zájmu,“ sdělila mluvčí strážníků Lucie Klementová.

Strážníci se pak vydali do města a jejich kolegyně v civilu čekala, jestli si ji muž opět vyhlédne. Stalo se tak a hlídka zvrhlíka zadržela. Případ si následně převzala policie.

Podle mluvčí je to za krátkou dobu již druhý zadržený, který obtěžoval ženy. Strážníci proto nabádají oběti, aby případy hlásily. „Apelujeme tímto na veřejnost, aby posty na sociálních sítích, kterými potvrzuje zmíněnou nepříjemnou zkušenost, vyměnila za oficiální oznámení buď u městské, či státní policie,“ uzavřela Klementová.

Také přečtěte

Chybí vám pocit štěstí? Radujte se z maličkostí

Je divná doba a na člověka často všechno padá. Právě proto je ale teď víc …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště