Web zprávy

Chrášťan: Řidiče zabil jeho vlastní kamion, který se sám rozjel

Neštěstí se pár metrů za hranicí Prahy v obci Chrášťany nedaleko sjezdu z pražského okruhu. K nehodě vyjížděli středočeští policisté zhruba v půl páté odpoledne.

Řidič zaparkoval v areálu autoservisu, kde bohužel nejspíše špatně zajistil svůj kamion proti rozjetí. „Podle prvotních informací došlo pravděpodobně k samovolnému rozjetí odstaveného vozidla, vůz natlačil řidiče do oplocení areálu a následně i na konstrukci za ním stojící autobusové zastávky,“ popsal nehodu mluvčí středočeské policie Zdeněk Chalupa.

Smrtelná nehoda na kolejích. V Libni usmrtil vlak osobu, která se pohybovala na železničním mostě přes Čuprovu ulici. (11. leden 2021)

Muž byl na místě zemřel pod koly kamionu, který se zastavil až poté, co projel zastávkou. „Příčina a okolnosti této tragické události jsou předmětem dalšího šetření kriminalistů a dopravních policistů,“ dodal Chalupa.


Středočeští policisté zasahovali ve středu v podvečer u smrtelné nehody těsně za hranicí hlavního města, kde zemřel řidič pod koly nejspíše vlastního kamionu. CNC/David MalíkTaké přečtěte

Páteční zpřísnění opatření epidemii výrazně nezkrotí, míní experti

V pátek schválená protiepidemická opatření nebudou pro výrazné zlepšení situace stačit, uvádí Centrum pro modelovaní …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště