Web zprávy

Členka slavné dívčí skupiny Kelly Rowlandová je těhotná: Druhý potomek na prahu čtyřicítky!

Rowlandová, jež se kromě zpěvu aktivně věnuje i herectví a objevila se například ve snímku Love By The 10th Date a několika životopisných filmech své kamarádky Beyoncé (39), se dočká druhého potomka. Jiný stav potvrdila sérií fotografií v magazínu Women’s Health, na nichž má viditelně těhotenské břicho, ačkoliv na sociální sítě dosud nahrávala fotky bez známek očekávání.

Novorozený syn zpěvačky ze SuperStar Casey Goode se nakazil koronavirem

Video: Dáda marně čekala na Felixe. On své rozhodnutí změnil! A Blanarovičová okradena u lékaře!


Dáda marně čekala na Felixe. On své rozhodnutí změnil! A Blanarovičová okradena u lékaře! Bára Horáková, Lukáš Červený

Jak v rozhovoru prozradila, k utajení těhotenství ji mimo jiné vedly obavy z reakce veřejnosti, a to z důvodu svého věku. „V únoru mi bude 40. Péče o sebe je pro mě důležitá.“ Téma početí dalšího potomka s manželem původně jen naťukli, a pak započala pandemie koronaviru. „Tak jsme si řekli, zkusme to a uvidíme, co se stane,“ dodala hvězda.

Pozastavit kariéru zatím neplánuje. Fanoušci už dlouhou dobu prosí o další album. Byl to také další důvod, proč těhotenství držela v tajnosti. „Pomyslela jsem si Pane bože, fanoušci budou zklamaní. Chtěli novou hudbu, ale dostanou dítě. Budu to muset nějak vymyslet, aby dostali obojí.“

Slavný kytarista Eddie Van Halen (†65) zemřel na rakovinu.

S manželem Timem Weatherspoonem přivedli na svět svého prvního syna Titana v roce 2014. Do konce roku by tak mohl přivítat brášku nebo sestřičku.

VIDEO: Prokletí filmu Karel: Premiéra opět v ohrožení! A Panenka bojuje v nemocnici na přístrojích


Prokletí filmu Karel: Premiéra opět v ohrožení! A Panenka bojuje v nemocnici na přístrojích Bára Horáková, Lukáš ČervenýTaké přečtěte

Muže zadrženého po smrti ženy na pražském Smíchově obvinili z vraždy

Mladíka, který měl známého škrtit tkaničkou a hodit do kanálu, chce policie obžalovat Krimi Policie navrhla …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *