Web zprávy

Co o vašem vztahu prozradí oblíbená sexuální pozice

1. Poloha misionáře

Je považována za nejnudnější, předvídatelnou a přitom nejobvyklejší polohu vůbec. Často to značí lenost a minimální představivost partnerů, ale také určitou dominanci partnera, který má tzv. vše ve svých rukou. Ve skutečnosti tak ale často hledí jen na sebe, vaše sexuální potřeby jej příliš nezajímají a často i z tohoto důvodu je jediným, kdo dosahuje svého vyvrcholení.

Samozřejmě často si tuto polohu vybírají i ženy, a to často v okamžik, kdy mají samy nízké sebevědomí a trpí komplexy kvůli postavě či vzhledu celkově. Mají totiž pocit, že to je jediná pozice, kdy jsou všechny jejich nedokonalosti dobře skryty.

Tato pozice je velmi pohodlná v zimě, protože ji lze dost dobře provozovat pod peřinou.

Paradoxně je i podle odborníků nejvíce oblíbenou polohou u lidí, kterým jde v daný okamžik jen o uspokojení potřeb, a je tedy úplně jedno, jak to dělají, hlavně že to dělají.

Někdy partneři ji volí i jako tzv. usmiřovací polohu, jelikož se při ní lze i líbat či jinak projevovat vzájemnou blízkost.

2. Poloha zezadu

Jedná se v podstatě o primitivní „zvířecí” pozici, při které jsou milenci poháněni více touhou než láskou jako takovou. Milenci se tak čistě soustředí na fyzické výhody sexu a ignorují intimitu.

Pokud navíc na této poloze vyloženě trvá partner a vy byste raději preferovala jinou, pak má zřejmě pocit, že vás má i díky této pozici tzv. pod kontrolou. Může být dominantní, zatímco vy zůstáváte submisivní, a tedy i nejposlušnější a nejzranitelnější.

Často tuto pozici preferují i muži, kteří tzv. dlouho nevydrží a brzy ejakulují anebo sobci, kteří se zajímají jen o vlastní orgasmus či obecně milenci, kteří mají problém s intimitou.

Při této pozici dochází k nejefektivnějšímu dráždění bodu G u ženy. Některé ženy i proto tuto pozici samy preferují. Je to pro ně i nejsnazší způsob, jak dosáhnout vyvrcholení, ale umožnit i nadále další stimulaci klitorisu.

Pozici zezadu také často preferují sebejistí milenci se silnou sexuální touhou, pro něž sex hraje v partnerském vztahu velmi důležitou roli.

Těžko si tuto pozici vyberou stydliví nejistí jedinci či ti, kteří trpí nějakými komplexy. Nicméně mohou ji preferovat ti, kteří při sexu touží ve skutečnosti po někom úplně jiném. Tato poloha jim jednoduše umožňuje fantazírovat.

3. Na koně (žena nahoře)

V těch nejlepších vztazích partneři často mění polohy i dynamiku milování, aby si navzájem dopřáli jak submisivní, tak dominantní roli.

Pokud je žena vždy nahoře a muž nedostane příležitost být sexuálním agresorem, pak zřejmě stejné role sehrávají partneři i v ostatních aspektech vztahu, což nemusí být z dlouhodobého hlediska dobře.

Samozřejmě tento způsob milování může vyhovovat oběma milencům, ale může to být i o bezmoci jednoho z nich.

Žena má při této pozici kontrolu nejen nad svým partnerem, ale i samotným sexem. Dokáže pak snáze reagovat na pohyby, které ji nejvíce vzrušují a tak i častěji dosáhne svého vyvrcholení.

Zároveň tuto pozici preferují velmi sebevědomé ženy, které netrpí komplexy, ale zdravou mírou exhibicionismu a zároveň nepostrádají důvtip a smyslnost.

Je to i známkou toho, že má žena v muži absolutní důvěru a nemá důvod cokoliv předstírat, protože jí partner stále vidí do tváře a snadno postřehne i její vyvrcholení.

4. Na boku

Tuto polohu často vyhledávají velmi leniví partneři, pro které sex jako takový není žádnou prioritou. Mnozí z nich postrádají živočišnost a touhu a spíše preferují mazlení či jen ležení v objetí.

Je to někdy úplně první pozice, při které mají mladí lidé sex. Tato pozice je totiž mnohem více o něžnostech, romantice, dotecích, než nespoutané vášni.

Největší plus této pozice pak je, že se během ní dá praktikovat tzv. pomalý sex. Kdy gró sexu neutváří orgasmus, ale dlouhá cesta k němu. Je to také ta nejlepší cesta k prožití hned několika orgasmů najednou a vzájemné duševní harmonii.

5. Orální sex

U některých mužů hrozí, pokud naleznou zalíbení v orálním uspokojení od ženy, přestanou postupně toužit po klasickém sexu. Jde o to, že jim při orálním sexu dokáže žena dopřát velmi pevné sevření, které jim pak při klasickém milování při dosahování orgasmu chybí.

Nicméně to neznamená, že by orální sex neměly ženy svým mužům dopřávat. Muži ho mají rádi a je škoda je o tento prožitek ochuzovat. Občas může jen chvíli trvat, než při tomto způsobu milování začnou být sehraní. Přeci jen každý muž i v tomto směru preferuje něco jiného.

Bohužel některé ženy se přes orální sex nedokážou přenést, mají to za něco neosobního, až odporného.

Je to ten nejlepší způsob, jak si dopřát sex při problémech s erekcí, penetrací či bolestivým milováním. Partneři se tak mohou vzájemně uspokojit i bez stresu a nepohodlí.

Pro spoustu žen je navíc orální sex jediný způsob, při kterém jsou schopné s mužem prožít skutečný orgasmus. Je to tedy i způsob, jak posílit vztah a udržovat si sexuální život v té nejlepší kondici.

Orální sex přitom není jen o těch nejúžasnějších orgasmech, ale také o jasném signálu: „Zbožňuji každou část tvého těla.”

Také přečtěte

Hygienici už nebudou kontrolovat restaurace. Poslanci dozor převedli na potravinářskou inspekci

Dozor nad stravovacími provozy v takzvaném otevřeném typu stravování, tedy hlavně restauracemi, kavárnami nebo třeba …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *