Web zprávy

Co se stalo Madonně? Prohlédněte si sexy fotografie zpěvačky z dob, kdy nebyla závislá na plastikách

red6. září 2020 • 07:20

foto: Twitter

Je považována za nejúspěšnější zpěvačku všech dob. Na svém kontě má více než 335 milionů prodaných alb a singlů, což jí vyneslo zápis do Guinnessovy knihy rekordů. Její koncerty jsou velkolepé show a přehlídkou převleků, kostýmů a provokací, díky nimž se stala jedním ze sexsymbolů začátku 21. století. Co se tedy s americkou hvězdou, která v srpnu oslavila 62. narozeniny stalo? 

Madonna si na svém vzhledu vždy zakládala. Z nepříliš atraktivní brunetky, která pracovala jako servírka se brzy stala blond múza. Se stoupající kariérou stoupala i propracovanost jejího image. Sex z Madonny vždy doslova křičel. Ráda se fotila v lechtivých pózách a sexapeal dávala na obdiv i během vystoupení. 

Pro mnohé lidi po celém světě je tak stále sexymbolem jejich mládí. Proto jedna z posledních fotografií, které zpěvačka v létě umístila na sociální sítě vyvolala obří vlnu pobouření. Madonna, podobně jako další známé osobnosti špatně snáší známky stáří a již několik let si snaží dopomoci k mladé tváři plastickými operacemi. Z atraktivní ženy se tak bohužel stala špatná parodie na sebe samu. Podívejte se na fotografie, kde byla ještě doopravdy sexy.

Vtipně skrytá erotika: Pár jednoduchých čar, které probudí vaši nejdivočejší představivost

pos
8. února 2018 • 15:34

Ziegfeld Girls: Sexy tanečnice, označované jako nejkrásnější dívky všech dob. Podívejte se

pos
9. března 2018 • 15:14Také přečtěte

Místo konkrétních plánů Čau lidi, kritizuje jednání s premiérem opozice i odbory

„Z dnešního jednání s premiérem jsem slušně řečeno rozladěný. Chtěl jsem znát konkrétní plány a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *