Web zprávy

Dáda Patrasová: Felix Slováček neplní sliby! Rekonstrukce domu?

Se slibem o velké opravě vily v pražských Vršovicích se již v březnu v médiích ozval Felix Slováček (77), jenže posléze změnil plány. „Rekonstrukce nebude,“ řekl nyní pro Aha! muzikant. „Vila je jakž takž, nic se opravovat nemusí,“ tvrdí půl roku poté, co plánoval rekonstrukci. „V jednom rohu dole bylo vlhko vždycky,“ dodal ještě rázně Felix.

Anička Slováčková oslavila pětadvacáté narozeniny.

Sám sice v domě nebydlí a před covidem se v posledních týdnech schovával spíše v jižních Čechách po boku mladší přítelkyně Lucie Gelemové (37), o domě má přesto stále přehled. Má tam stále spoustu věcí a často tam chodí. Snad tedy ví i to, v jakém je nemovitost stavu.

Každopádně jeho stále ještě právoplatná manželka Dáda Patrasová už s přestavbou počítala, a tak by mohla být zklamaná, že bude dům stále vlhnout a nadále chátrat. Ovšem pravda je taková, že tuto možnost už také trochu očekávala. Asi tušila, že její muž slib nesplní. „Jednou to zůstane na naše děti, na Felixe a Aničku. Ti to snad dají do kupy. Jinak to nevidím,“ posteskla si ale přesto. „Je to samozřejmě škoda. Dům potřebuje nějakou injekci, bylo by dobré odkopat základy a udělat izolace, ale když Felix změnil názor, nedá se nic dělat,“ krčí jen rameny Dáda.

VIDEO: Dáda Patrasová: Milenec Vito mě podržel, manžel Felix potopil!


Dáda Patrasová: Milenec Vito mě podržel, manžel Felix potopil! David Turek

Dům se zahradou si manželé pořídili již před desítkami let, a to poté, co jim toto místo dohodila Miloslava Štaidlová (†94), maminka Jirky (†30) a Ládi (76) Štaidlových. Už od dob, kdy Dáda s jejím synem Jiřím prožila románek, ji měla moc ráda. Navíc bydlela tehdy za rohem a byla tak Patrasové oporou.

Slováčkova milenka vrací úder: Na Patrasové nenechala nit suchou!

Záhy po koupi prošla vila rekonstrukcí (v 80. letech), ovšem od té doby už uteklo opravdu hodně vody a na domě se to podepsalo. Dáda už má navíc pár smutných zkušeností s řemeslníky. V prosinci 2018 prý totiž nechal Felix rozkopat koupelnu i toaletu a odjel na výlet do Londýna. Dáda tak tehdy prožila advent na sutinách, bez vody a ve velké zimě.

VIDEO: Felix Slováček v šoku z fotky Dády Patrasové: Moje žena má problém! 


Felix Slováček v šoku z fotky Dády Patrasové: Moje žena má problém! David Turek, Aleš Brunclík

Monika Absolonová a její blízcí se pustili do rekonstrukce chalupy.

Agáta se zbavila tmavé barvy

Lucie Vondráčková rekonstruuje.Také přečtěte

Podzemní katedrály v Brně: zpřístupní další vodojemy. Víme, kdy to bude

„Z důvodu bezpečnosti musíme vybudovat do každého z nich dva vchody, jeden hlavní vstup a jeden únikový …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *