Web zprávy

Daniel Hůlka zrušil procházku na Hrad, kde chtěl vrátit vyznamenání

„Vzhledem k náladě, která v naší zemi panuje, jsem přesvědčen o tom, že je třeba hledat jiná konstruktivní řešení. Proto jsem se rozhodl zrušit dnešní plánovanou procházku,” napsal Hůlka na Facebooku.

Akci prý naplánoval v době, kdy se lidé mohli svobodně scházet a shromažďovat. Chtěl vytvořit průvod lidí, kteří nesouhlasí s jednáním čelních politiků během koronavirové krize.

Mezitím vláda opatření opět zpřísnila a já si nemohu vzít na svědomí jakýkoli případný zásah proti lidem, kteří by se ke mně (byť „náhodou“) přidali.

Býval předním podporovatelem

Hůlka patřil mezi nejviditelnější podporovatele Miloše Zemana. V polovině října po projevu Miloše Zeman řekl, že prezident už není jeho přítel. Podle něj se obrátil proti národu a zklamal. Vadí mu, že prezident řekl, že zkrachují pouze neschopní podnikatelé.

Prezident Miloš Zeman s Danielem Hůlkou ve volebním štábu k prezidentským volbám v roce 2018

Foto: Petr Hloušek, Právo

„Proč jsi se obrátil proti svému národu, proti obyčejným normálním pracujícím lidem? Proč se k nám chováš sprostě, agresivně, nenávistně, egoisticky, egocentricky, narcisticky a naprosto bohorovně?” podivil se zpěvák a ocenil, že mu prezident ukázal „svou pravou tvář”

Také přečtěte

Koulař Staněk zahájil halovou sezonu ve Stromovce výkonem 21,48 m

Staněk zároveň splnil limit pro účast na halovém mistrovství Evropy v polské Toruni, kde bude …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *