Web zprávy

Daniel Kopál zemřel Rodina promluvila o pohřbu! Jak bude vypadat?

Příčinou úmrtí známého moderátora Daniela Kopála byly komplikace spojené s onemocněním covid-19. Své poslední dny podle informací Blesku strávil v nemocnici na přístrojích, kde sváděl nerovný boj s koronavirem. Selhaly mu totiž plíce.

Daniel Kopál a Martin Zounar

Prognózy byly bohužel velice nepříznivé a on se nakonec odebral na věčnost v pondělí 26. října, ve věku pouhých 49 let. „S naším drahým zesnulým se naposledy rozloučíme v úzkém rodinném kruhu ve středu 4. listopadu v obřadní síni krematoria v Českých Budějovicích,“ píše se dnes na jeho parte.

„Pozor, do obřadní síně smí pouze rodina. Ale vy ostatní můžete být s rozestupy venku před,“ informují důrazně na oficiálním facebookovém účtu Daniela Kopála pozůstalí, tedy vdova Šárka, synové Kopála, jeho rodiče a dokonce i jeho sestra. Ti všichni jej teď budou oplakávat – kvůli pandemii si ovšem nemohou dovolit riskovat a mít pohřeb pro širokou veřejnost.

Ostatně velice podobně probíhal také páteční pohřeb herečky Daniely Krhutové (†47), která se proslavila coby Marie Růžička ve stejnojmenné pohádce. Zatímco do motolského krematoria byli vpuštěni jenom její nejbližší, tedy maminka, dcera či partner, před budovou se hromadili její kolegové z branže, například moderátorka Eva Decastelo (42) či herec Lumír Olšovský (47), aby ji na její poslední cestě mohli doprovodit alespoň tímto způsobem.

VIDEO: Pohřeb herečky Daniely Krhutové (†47): Příliš mnoho hostů! Museli smutnit venku!


Pohřeb herečky Daniely Krhutové (†47): Příliš mnoho hostů! Museli smutnit venku! Aleš Brunclík

Parte známého moderátora, jehož vážný stav ještě zkomplikovaly letité problémy s cukrovkou, astmatem a silná nadváha, zdobí kromě obvykléjo obrázku podzimních stromů také citát „až zemřu, nic se nestane, mnohé oko se zarosí, jen vzpomínka zůstane a život jde dál“ – a obrázek stíhačky.

Daniel Kopál a Martin Zounar

Mohlo by se to zdát sice na první pohled trochu zvláštní, ve skutečnosti je to však milý detail jeho nejbližších, kteří ho znali ze všech nejlépe. Kopál byl totiž velkým milovníkem aeroplánů. Letadýlka na dálkové ovládání si dokonce coby modelář sám stavěl a prováděl s nimi pak na obloze různé akrobatické kousky…

VIDEO: Pohřeb Jany Andresíkové (†79), čarodějnice z Arabely: Zemřela nedoceněná! 


Pohřeb Jany Andresíkové (†79), čarodějnice z Arabely: Zemřela nedoceněná! Hana Höschlová, Jan Jedlička

Svatba na první pohled: Natálie a František

Dohra přešlapu Petra Suchoně v Televizních novinách  Stahují ho  z obrazovky!

Vendula Pizingerová (48) ukázala dojemnou momentku: Velké seznamování Kuby s malým bráškou!Také přečtěte

Tradiční vesnická zabijačka přichází znovu do módy. Na co vše nezapomenout?

Řezníkem se prý člověk nestane, musí se jím narodit. „Můj děda byl řezníkem a už …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *