Web zprávy

Daniela Kralevich: Na rodinu přejeté studentky vyhlásili sbírku

Talentovaná studentka Linh (†18) zemřela na přechodu v Bratislavě poté, co ji srazilo luxusní SUV, které údajně řídila bývalá misska a návrhářka Daniela Kralevich (35). Podnikatelka se po nehodě zhroutila a uzavřela se před světem. Vietnamská komunita na Slovensku se rozhodla pomoci zdrcené rodině oběti nehody a založila finanční fond, který má jejím blízkým pomoci v těžkých chvílích a zároveň být využit k dosažení spravedlivého procesu!

Koncem září se stala tragická nehoda na jednom z přechodů v Bratislavě. Studentka Linh šla od lékaře, když ji při přecházení silnice srazilo auto. Luxusní Range Rover patřil bývalé miss a módní návrhářce Daniela Kralevich. Na místo okamžitě vyrazili záchranáři. Studentku osmiletého gymnázia oživovali celou hodinu, ovšem marně. Dívka zraněním podlehla.

Misska Daniela se stále neomluvila za smrt studentky (†18): Kolega popsal problémy v minulosti

Kralevich se měla po nehodě zhroutit. Podle informací slovenského deníku Nový Čas křičela za volantem a plakala. Po nehodě se uzavřela před světem a s nikým nekomunikuje. Navíc si měla zablokovat všechny profily na sociálních sítích. Proti ženě bylo zahájeno trestní stíhání z přečinu usmrcení. Jestliže jí bude prokázaná vina, hrozí jí až pět let za mřížemi.

Misska Daniela se stáhla do ústraní: Rodině sražené dívky se ani neomluvila! Poslali jí drsný vzkaz

Z náhlé smrti talentované studentky jsou všichni její blízcí v šoku. Komunita Vietnamců založila finanční fond. Ten pojmenovala podle Linh a věnovala ho její rodině. „Vnímáme bolest rodiny jako naší vlastní a ta tragická událost nás ještě víc semkla. Ozvali se nám i Slováci, kteří projevili ochotu přispět na sbírku, což nás nesmírně dojalo,“ uvedl místopředseda vietnamské komunity Kim Dang Nguyen pro slovenský deník Plus JEDEN DEŇ. Účet má pomoci rodině v těžké situaci a zároveň pomoci k spravedlivému procesu.

Krásná miss Daniela měla srazit na přechodu dívku: Znalec popsal okamžik největší hrůzy

„Tímto činem chceme, aby Linh, která – i když od nás navždy odešla – zůstala nadále v našich srdcích a její smrt nikdy nebyla bezvýznamná,“ uvádí vietnamská komunita s odkazem na účet. Výtěžek sbírky má podporovat aktivity, které chtěla Linh sama dělat v rámci komunity. „Třetím účelem sbírky je to, že když by se něco podobného zopakovalo, jsme schopni takový případ finančně podpořit. Abychom neměli pocit, že jsme méněcenní před zákony Slovenské republiky a abychom neměli pocit, že zvítězí arogance a peníze,“ dodal Kim.Také přečtěte

Sledujte pondělní Týden podle Jaromíra Soukupa s Adamem Vojtěchem a Tomášem Prouzou

Jaromír Soukup komentuje s nadhledem, humorem a ironií současné dění a nešvary, které hýbou společností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *