Web zprávy

Dara Rolins: Po nahých fotkách nabídla pohled na bradavky!

Před pár týdny půvabná blondýnka odhodila šaty a nechala sluneční paprsky osvítit všechna zákoutí jejího skvostného těla. Jakou kontroverzi tím spustí, věděla od začátku, sama se k veřejností tabuizované nahotě rozepsala v textu k fotografii. Společnost se rozdělila na dvě skupiny, jedna ji obdivovala, druhá kroutila hlavou, co na to řekne její dcera Laura (12).

Dara Rolins úplně nahá

Autorka hitů Znamenie nebo Ver mi se stupňující kritikou nenechala rozhodit a dále zásobuje sociální sítě žhavými fotkami, byť je na nich oblečená minimálně v plavkách. V nejnovější sérii snímků se Dara zahalila do fitness kombinézy a na první pohled jde o obyčejnou pózovačku. I trošku pozorné oko si ale všimne, že si zpěvačka pod vrchní část nevzala podprsenku a bradavky si snaží prorazit cestu ven.

Video: Dara Rolins a její potěšení: Randím o sto šest! Muži o mně sní


Dara Rolins a její potěšení: Randím o sto šest! Muži o mně sní Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Zatímco chlapi omdlévali nadšením, že je Dara ani tentokrát nezklamala a rozproudila jim krev v žilách, aniž by cokoliv podstatného odhalila, některé dámy mají přehnané provokace po krk. „To vystavování bradavek fakt nepochopím,“ stěžovala si jedna uživatelka. „Ty bradavky? To ne,“ povzdechla si další. „Jste nádherná, ale lépe by to vypadalo bez trčících bradavek,“ poradila jí třetí.

Dara Rolins se poté, co obhajovala své nahé fotky, stala obětí podvodu

Dara se v příspěvku vůbec nesoustředila na své diamanty, nýbrž chtěla připomenout důležitost dechu a uvolnění mysli. „Nádech, výdech. Každé ráno si musím trochu utřídit hlavu, přemýšlet a uvědomit si pár věcí, změřit se se sebou samou,“ napsala.

VIDEO: Dara Rolins: Šaty, ve kterých jsem poprvé zpívala s Gottem, má maminka v mauzoleu


Dara Rolins: Šaty, ve kterých jsem poprvé zpívala s Gottem, má maminka v mauzoleu Adam Balažovič/BPŽ

Bydlení Andrey Kalivodové

Vendule Pizingerové připomnělo mrtvou dceru Klárku setkání v obchodě.

Tereza Bebarová popsala, jak k zranění došlo.Také přečtěte

Znojmo proinvestuje čtvrtinu rozpočtu. Opraví chodníky i veřejné toalety

Nebude to lehký rok, ale díky dlouholetému odpovědnému hospodaření se povedlo zachovat extrémně proinvestiční rozpočet. …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště