Web zprávy

Dmitry Obretetský: Ruský miliardář napojený na Putina nalezen mrtvý!

Miliardář, jehož bývalý obchodní partner je nyní za mřížemi, byl záhadně zabit při jeho procházce se psem. Zatím se neví, proč úspěšný podnikatel přecházel silnici, když proti němu projížděla auta. Vyšetřovatelé zvažují možnost, že se špatně rozhlédl, když krotil svého psa. Obretetského přátelé se však obávají, že za podivnou nehodou může stát ruský prezident Vladimir Putin.

Jana uhořela se synem (†1) na D1: Její maminka (†64) prohrála boj o život v nemocnici

Záchranáři našli oligarchu v blízkosti svého luxusního sídla, které se nachází na předměstí Londýna. Ve stavu bezvědomí a s rozsáhlým krvácejícím poraněním na hlavě byl helikoptérou transportován do blízké nemocnice.

Vyšetřovatelé později zjistili, že ruský obchodník měl možnost zahlédnout světla jedoucího vozu Jaguar 11 vteřin před samotnou srážkou. „Auto jelo povolenou rychlostí kolem 56-65 kilometrů za hodinu,“ uvádí hlavní vyšetřovatel a dodává: „Na autě nebyly nalezeny žádné technické nedostatky a byla vyloučena možnost zavinění nehody třetí osobou.“

Při tragédii na D1 zemřela žena a dítě: Děsivá statistika odhalila pravdu o kamioňácích

Po pěti dnech strávených na jednotce intenzivní péče ruský magnát těžký poraněním lebky a páteře podlehl. Obretetský po celou dobu zůstal v kómatu a nepodal vlastní výpověď o nehodě.

Magnát založil maloobchodní společnost vyrábějící chemikálie pro domácnost a byl i vlastníkem velké firmy distribuující produkty od potravinářských koncernů, jako je Mars a Nestlé. Ruský obchodník žil v luxusní vile v ceně 6 milionů liber. Jeho sousedem byl například anglický fotbalista John Terry.

Obrovská naděje pro pašeračku Terezu: Poslední víkend v pákistánské base?

V minulosti spolupracoval s dalším ruským miliardářem Dmitrijem Tožikem (44), který je nyní uvězněn v ruské státní věznici. Tožik byl v Bělorusku vzat do vazby poté, co se zjistil jeho finanční podvod ve výši 300 000 liber, kdy nevyplatil mzdu svým 600 zaměstnancům. Není však jisté, zda se Obretetský na finančním podvodu podílel.

Po více než půl roce pátrání nebyla určena jasná příčina nehody.Také přečtěte

Mít pevné břicho se vyplatí. Jak ho získat?

Předchází bolestem zad Pevné bříško není jen věcí vzhledu, ale nese s sebou také celou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště