Web zprávy

Dominika Myslivcová má covid: Ani ve snu by mě to nenapadlo!

Zatímco v první vlně pandemie koronaviru na jaře se celebritám nákaza vyhýbala, nebo ji přinejmenším tajily, tak v té podzimní je už nakažených celá řada. Covid už měli například Hana Zagorová, Lucie Bílá, Petr Čtvrtníček nebo Simona Stašová. Aktuálně s virem bojuje moderátor Libor Bouček s manželkou Gabrielou a nyní se přidala i blogerka Dominika Myslivcová. 

Petr Čtvrtníček

V sobotu mi přišla sms, že jsem pozitivní na covid. Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit (moji reakci na sms byste měli vidět). Na testy jsem šla jen kvůli cestě za hranice a ani ve snu by mě nenapadlo, že zrovna já budu pozitivní. Nechtěla jsem to sem dávat hned, čekala jsem, zda ještě nepřijdou teploty, dušnost, atd. Nepřišlo nic, cítím se skvěle a nikdo by na mně nepoznal, že mám v sobě nějaký vir,“ napsala na sociální síť sexy blondýnka. 

VIDEO: Sexy »Barbie« Dominika Myslivcová: Tři roky tají přítele! Teď spolu nesmí být


Sexy »Barbie« Dominika Myslivcová: Tři roky tají přítele! Teď spolu nesmí být Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Takže asi jsem přenašeč. Otázkou je, kolik lidí to vlastně v sobě má, vůbec o tom neví stejně jako já a nakazí tím x dalších. No řeknu vám, je mi z celé té situace na nic a doufám, že už tohle divné období bude pryč,“ dodala Dominika, která netuší, kde se mohla nakazit. Takže je nyní raději v desetidenní karanténě, ovšem má stále chuť i čich a je celkově bez příznaků. 

Libor Bouček

VIDEO: Dominika Myslivcová přiznala: Moje závislost mě stojí statisíce měsíčně!


Dominika Myslivcová přiznala: Moje závislost mě stojí statisíce měsíčně! Markéta Reinischová

Iva Pazderková a Václav Noid Bárta několik dní před soutěží namakaných těl

Agáta se zbavila tmavé barvy

Iva Pazderková a Václav Noid Bárta několik dní před soutěží namakaných těl

 Také přečtěte

Víra ve zdravý rozum na scéně | iROZHLAS

Soudě podle frekvence spojení „zdravý rozum“ stává se víra v racionální rozhodování naší populace jedním …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *