Web zprávy

Dominika Myslivcová: Oslava »26« v luxusu a dárky za statisíce!

Oslavu 26. narozenin nechala Dominika Myslivcová na své mamince, která si opravdu dala záležet. Obří číslice, balonky, dort vše v odstínu modré, na kterou má Tiffany dokonce ochrannou známku. 

Krásky finálový večer nepodcenily.

„To už je mi opravdu 26? Taky vám příjde, že to tak hrozně moc letí? Nedávno ještě 16 a já coby blogerka ‚didlinka-D‘ a dnes 26. No, už taky nejsem úplně nejmladší kousek. Ale tak důležité je, jak se člověk cítí, a já si to budu užívat i v šedesáti. Jinak ještě jednou moc děkuji všem za přání! Jste zlatíčka,“ rozepsala se na sociální síti blogerka a příležitostná herečka. 

VIDEO: Sexy »Barbie« Dominika Myslivcová: Tři roky tají přítele! Teď spolu nesmí být


Sexy »Barbie« Dominika Myslivcová: Tři roky tají přítele! Teď spolu nesmí být. Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Mezi dárky nechybělo nové auto cabrio, dárky od luxusních značek a obří pugéty. Ale ten nejdojemnější dárek dostala Dominika od maminky. 

„Mamka mi podle jedné fotky nechala udělat karikaturu mě a pejska Fendiho. Hrozně mě to potěšilo a už vím, kam si ho doma pověsím,“ svěřila se Blesku blondýnka, která nechyběla na premiéře komedie Ženská pomsta, kde ztvárnila roli barmanky. 

Dominika Myslivcová se za 4 roky neskutečně vylepšila.

VIDEO: Dominika Myslivcová o roli barmanky ve filmu: Byla to dřina, nikdy bych se tím neživila!


Dominika Myslivcová o roli barmanky ve filmu: Byla to dřina, nikdy bych se tím neživila! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Manželé se od svatby hodně změnili.

Záběry z filmu Karel

Jakub Prachař s neznámou ženou a dcerou MiouTaké přečtěte

I jedna čočka stále stačí. Dostupný Pixel 4a má povedený fotoaparát

Aktuální cenově dostupný Google Pixel 4a si v testu fotomobilů organizace DxO Mark vydobyl skóre …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *