Web zprávy

Elettra Lamborghini: Dědička slavné automobilky se vdala

Svatba Elettry Lamborghiniové (26), vnučky zakladatele slavné italské automobilky, a nizozemského DJ (33), vystupujícího pod pseudonymem Afrojack, byla opravdovou přehlídkou luxusu. Honosná ceremonie proběhla v sobotu v přepychové italské vile s Villa Balbiano, která je situována nedaleko Komského jezera.

Svatebního obřadu se zúčastnily zástupy hostů, mezi nimiž nechyběla některá významná jména. Slávy se zúčastnil například populární francouzský DJ, David Guetta, který nezapomněl sdílet okamžiky ze svatby na svém instagramu.

Nevěsta došla k oltáři v okázalých bílých šatech, zdobených květinovou krajkou od světoznámé módní společnosti Galie Lahav. Tu založila stejnojmenná návrhářka a jejich designové kousky oblečení stojí v přepočtu minimálně 200 tisíc korun. Nešetřilo se ani na výzdobě, podle fotek z instagramu, bylo místo, kde lidé hodovali vyzdobeno doslova tisícovkami květin a působilo přepychovým dojmem.

Zemřel Theodor Pártl (†87): Kolegové a studenti se loučí s oblíbeným pedagogem

Elettra kromě toho, že je dcerou slavného zakladatele italské automobilky Ferruccia Lamborghiniho, je také slavnou influencerkou na sociálních sítích. Mihla se také v oblíbených španělských a britských reality show. V rodné Itálii byla kráska byla dokonce srovnávána se zhýralou americkou dědičkou hotelových imperií Paris Hiltonovou.

Otevřeně přiznala, že nepracuje a jenom si užívá života. „Nepracuji, ale respektuji všechny, kteří pracují. Jsou věci, které chci v životě dokázat, souvisejí s mojí postavou a s módou,“ řekla dědička médiím.

Její manžel Afrojack má zřejmě rád bohaté ženy, protože ještě v roce 2012, chodil právě s již zmíněnou Paris Hiltonovou. Dvojice se vzala přesně dva roky poté, co se seznámili. Své zasnoubení oznámili v roce 2019, deset měsíců poté, co spolu začali randit.

Matematik Stefan celkem 14x vyhrál v loterii! Jak oblafnul systém?

 Také přečtěte

Pozor na zdánlivě nezávazné telefonáty, mohou přijít draho

Firmy i veřejné a neziskové instituce by se měly mít na pozoru před filuty. Zdánlivě neškodný a nezávazný …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *