Web zprávy

Erick Morillo zemřel: Proslavil ho hit I Like to Move It

Erick Morillo patřil k jedněm z největších stálicí elektronické hudby a zároveň k jedněm z nejlépe placených DJů světa. Zpráva o jeho smrti přišla jako rána z čistého nebe. Všichni fanoušci se ptají, co se stalo? Podle webu TMZ bylo tělo slavného nalezeno na pláži Miami Beach. Jaká je příčina jeho smrti, je dosud nejasné. Podle policie na těle hudebníka nebyly známky cizího zavinění smrti. Nařízena byla soudní pitva.

Sexuální násilník?

Slavný DJ měl v poslední době problémy. Před třemi týdny ho obvinila žena ze sexuálního napadení. Údajně s ním šla k němu domů po akci, na které oba hráli. On s ní chtěl mít sex, ale ona odmítla. Poté, co usnula, se vedle něj probudila nahá. On sám měl nad ní stát bez oblečení. Morillo se kvůli těmto obviněním sám udal policii. Popřel je však. Jestli tento incident souvisí s jeho smrtí, je nejasné.

Federico Franchi alias DJ Zenith zemřel ve věku 43 let.

Erick Morillo patřil dodnes k největším hvězdám elektronické scény. Slavný house DJ proslul eurodance hitem I Like to Move It, který složil pod pseudonym Reel 2 Reel v roce 1994.

I Like to Move It

Známý song se stal ještě slavnějším, když zazněl v oblíbeném animovaném rodinném snímku Madagaskar (v češtině Já tak rád trsám, trsám). V letech 2002, 2006 a 2009 získal hudebník prestižní cenu Nejlepší mezinárodní DJ. Jeho hudba nebude nikdy zapomenuta, ale co stojí za jeho smrtí?

Slavný německý DJ Gary D. zemřel na plicní embolii.Také přečtěte

Středočeský kraj ještě nezačal s rezervací seniorů na očkování. Chybí vakcína i na proočkování personálu | iROZHLAS

Středočeský kraj ještě nezačal nabízet termíny na očkování proti nemoci covid-19 pro seniory nad 80 …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *