Web zprávy

Eva Perkausová má v Hlavních zprávách plat snů! Kolik jí zaplatí?

Po boku staronového parťáka Romana Šebrleho (45) blonďatá sexbomba od pondělka jen září. A není divu. „Eva bude mít jednou takový plat, než když moderovala Showtime. A tam měla měsíčně okolo padesáti tisíc,“ prozradil Blesku dobře informovaný zdroj.

Jde prý o sumu podobnou těm, jaké berou její kolegové z konkurenčních televizí. „Dřív Evě stačily na přípravu vysílání dvě hodiny, ale s novou pozicí musí trávit v televizi v den vysílání víc než osm hodin,“ dodal zdroj, podle něhož se moderátorka na hodinku ve studiu chystá velice svědomitě. To už ocenili i diváci, kteří jsou z jejího návratu nadšení.

VIDEO: Perkausová si utahuje ze Šebrleho: Připomněla mu jeho ovíněný exces!


Perkausová si utahuje ze Šebrleho: Připomněla mu jeho ovíněný exces! CNN Prima news

Mám se dobře…

„Výdělky našich moderátorů nikdy neprozrazujeme,“ řekla Blesku za zpravodajství televize Prima Zuzana Brzáková. A mluvit o něm nesmí ani sama moderátorka. „Mám se dobře, děkuji za optání…“ zamrkala po otázce Blesku Perkausová svýma svůdnýma očima. „Takováto práce se nedělá pro peníze, ale musí vás naplňovat a bavit,“ doplnila s potutelným úsměvem známá milovnice luxusu.

Premiéra Ivy Kubelkové v pořadu Showtime

Kšefty se pohrnou

K tomu se navíc může těšit na další bonusy. Být deset večerů v hlavním vysílacím čase s obrovskou sledovaností znamená spoustu nabídek na moderování společenských akcí anebo na reklamy.

Zkrátka nepřijde ani Iva Kubelková (43), jež převzala moderování pořadu Showtime po Perkausové. „Iva má třináct vysílání do měsíce a za každé bere kolem pěti tisíc,“ prozradil Blesku dobře obeznámený zdroj. Snadným výpočtem si tak moderátorka může přijít až na 65 tisíc korun měsíčně. A to se vyplatí!

Perkausová a Šebrle ve Velkých zprávách

VIDEO: Iva Kubelková: Musím nosit brýle, s věkem mi naskakují dioptrie


Iva Kubelková: Musím nosit brýle, s věkem mi naskakují dioptrie Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Premiéra filmu Smečka

Strýc Kate Middletonové se obul do Sussexů. Držte huby, vzkázal jim

Psí láska v podání Tomáše KluseTaké přečtěte

Bezpečnostní veletrhy na výstavišti v Brně? Kvůli Covidu je přesouvají na říjen

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky Idet se letos uskuteční na brněnském výstavišti až v druhé …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *