Web zprávy

Gabriela Jiráčková má silikonové 10: Ukázala foto z operačního sálu!

Gabriel Jiráčková chce mít vše dokonalé, a tak implantáty, které už nedržely tvar, musely pryč. „Ptala jsem se pana doktora, zda by nebyla cesta prsa případně zmenšit, aby na ně v takové míře nepůsobila gravitace, ale bylo mi řečeno, že to v mém případě téměř nehraje roli a prsa by i přesto s mou elasticitou kůže klesala dál,“  tvrdí Jiráčková. 

Česká Barbie opět na plastikách

„Proto pan doktor navrhl řešení, kterým v první fázi vyplnil prostor cca o dvě čísla většími implantáty (velmi vysoký profil, 725ml) a změnil polohu implantátů z pod žlázy pod sval. A právě tím budou i lépe držet,“ vysvětlila Blesku česká Barbie, která reoperaci na bratislavské klinice prodělala 14. října. 

VIDEO: Česká Barbie svými osmičkami okupuje Vary: Je to řehole, ale baví mě to!


Česká Barbie svými osmičkami okupuje Vary: Je to řehole, ale baví mě to! Aleš Brunclík, Markéta Reinischová

„Operace trvala přibližně hodinu a půl a vše bylo bez komplikací. Těsně po probuzení z operace jsem cítila poměrně značnou bolest, jelikož umístění pod “odklopený” sval je obecně bolestivější, než umístění pod žlázu. Na druhou stranu jsem ale na rozdíl od první operace nebyla po probuzení nijak dehydratovaná, nezvracela jsem a vůbec mi nebylo špatně,“ popisuje zákrok Gabriel. 

Česká Barbie Gabriel Jiráčková

„Výsledek operace jsem viděla zatím jen jednou při kontrole, protože jinak jsem stále zafačovaná v kompresní podprsence a obřích náplastech a obvazech. Musím ale říct, že ten pohled opravdu stál zato! Prsa jsou krásná, kulatá a přesně taková, jak jsem si je vysnila!“ netají se vnadná blondýnka, která by staré implantáty chtěla vydražit a peníze použít pro svou připravovanou nadaci na pomoc šikanovaným dětem.

VIDEO: Karlovy Vary 2018 „ukradla“ silikonová Barbie! Její ňadra zastínila hvězdy showbyznysu!


Karlovy Vary 2018 „ukradla“ silikonová Barbie! Její ňadra zastínila hvězdy showbyznysu! Aleš Brunclík, Markéta Reinischová

Petr Suchoň nezvládl živý vstup s odborníkem.

Daniel Kopál a Martin Zounar

Bohuš Matuš a Lucinka si založili společný instagramový profil.Také přečtěte

Tramvaj Černá Máry aneb Nebožtíci v pražské MHD

Tramvaj s evidenčním číslem 152 jezdila po pražských kolejích z vojenských nemocnic na Olšanské a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *