Web zprávy

Galina Fedorova: Playboy modelka se utopila při focení v Itálii

Dvojice si měla vypůjčit člun a na něm vyrazit na focení, podle Taranovsa zastavili uprostřed moře, aby si zaplavali. Kotva loďky se však prý uvolnila a plavidlo narazilo na břeh. Fotograf i modelka zůstali uprostřed moře, snažili se prý doplavat ke člunu, ale nedařilo se jim to a fotograf modelku ztratil z dohledu.

Taranovs byl později zachráněn blízkým plavidlem, po Galině pátrala helikoptéra pobřežní stráže. Bohužel ji později našli bez známek života. Loď, na níž se dvojice plavila na ostrov, byla údajně plná prázdných lahví od alkoholu a našel se také dron, který prý chtěli použít k focení.

Tragická nehoda mustangu u Špindlu: Ženu generála (†49) čeká další operace! Řidič u soudu uznal chybu

Policie však vyšetřuje, zda náhodou nešlo o špionáž, protože místo se nachází nedaleko střelnice NATO. „Musíme se ujistit, že nešlo pouze o krytí pro špionáž,“ uvedla mluvčí italské policie pro Daily Mirror s tím, že budou zkoumat snímky z dronu. Fotograf se prý zhroutil poté, co se dozvěděl o smrti krásky. 

Galina měla na instagramu více než 102 tisíc fanoušků a často přidávala fotky, na nichž je velmi spoře oblečená. „Jsem jenom žena, která si užívá života,“ napsala ve svém profilu.

Miroslava soudí za vraždu Sandry (†22) z Karviné a dalších lidí: „Jejich těly krmil psy,“ zhrozili se sousedéTaké přečtěte

Hamáček se ptá členů: S kým do voleb?

Klíčová otázka proto v těchto dnech zní: Jít do říjnových voleb samostatně, nebo vytvořit koalici, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *