Web zprávy

Gejzír nevkusu vytryskl do nebe: Kolegové plakali, když jsem rezignoval, líčil Vojtěch v televizi

foto: ČTK / Šimánek Vít

Adam Vojtěch se při své rezignaci očividně dojal, plakali prý i kolegové z vedeníak nedůstojně se snad s funkcí loučil v našich a přilehlých končinách jen slovenský expremiér Vladimír Mečiar, když při odchodu do politického důchodu v roce 1998 zpíval a slzel z obrazovky. Vojtěch sice o tom, jak oplakával svůj odchod z ministerstva, do televizní kamery jen vyprávěl, ale možná je to jen tím, že mu ji štáb nenastavil hned po rezignaci, nýbrž až s několikadenním zpožděním.

Za to, co dělá pes, je odpovědný jeho pán. Vojtěchova rezignace nic neřeší, vše řídí…

Oldřich Tichý
21. září 2020 • 09:44

„Musím říct, že jsem také pár slz uronil. I když jsme se setkali s nejbližším vedením na ministerstvu zdravotnictví, a když jsem jim to v pondělí oznámil, tak také plakali,“ popisoval Vojtěch v televizi Nova, která osobní povídání s ním zařadila do pořadu o celebritách nazvaného Život ve hvězdách. Vojtěch při tom venčil jezevčíka, nechyběly jeho záběry při hře na klavír a zpěvu na pódiu.

Nešlo ale o ojedinělý úlet, který by snad šel přičíst Vojtěchovu křehkému psychickému ustrojení zmítajícímu se v emocionální vichřici po odchodu z funkce, pro niž byl poslední tři roky ochoten udělat prakticky cokoliv a spolknout zejména od premiéra jakékoliv ponížení. Už v úterý, den po rezignaci, se na facebookovém profilu pochlubil videem, které mělo diváka přesvědčit, jak byl podřízenými na ministerstvu upřímně milován. „Na tuhle chvíli nikdy nezapomenu. Děkuji zaměstnancům ministerstva za krásné rozloučení,“ napsal k záběrům, kde mu úředníci shromáždění ve foyer ministerstva 28 vteřin vstoje tleskají.

Prymula jako ministr může být nadějí, ale i hrozbou. Výhody (snad) mírně převažují

Oldřich Tichý
21. září 2020 • 12:55

Potlesk, slzy, dojemné loučení, stříkající emoce… Niterné osobní prožitky sdílené, pokud možno, s celým národem. V reality show, kde o sobě dal Vojtěch před patnácti lety pod přezdívkou Ken poprvé vědět, přece vyřazení účastníci také roní slzy, objímají se a dojímají před kamerami. Podmínkou úspěchu není jen dobrý výkon, ale hlavně diváky zaujmout a správně chytit za srdíčko. Ti vám pak odevzdají své hlasy. V televizní pěvecké soutěži stejně jako v politice a ve volbách. Takový je svět Adama Vojtěcha. Ministr SuperStar se vším všudy.

Vladimír Mertlík: Konec poseroutky aneb Opravdu si někdo myslí, že zdravotnictví řídil…

Vladimír Mertlík
20. září 2020 • 16:25

Babišova vláda neschopnosti: Opakující se rouškochaos a naprostá nekompetentnost

Viliam Buchert
20. srpna 2020 • 10:29Také přečtěte

Švejdar: Kontroly mezi okresy budou namátkové, ale budeme ověřovat

Budete schopni zvládnout kontroly i mezi jednotlivými okresy? Jsem přesvědčen, že to v určitém režimu …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště