Web zprávy

Gwen Stefani se bude vdávat! Ukázala i zásnubní prsten

Zpěvačka Gwen Stefaniová, někdejší frontmanka pop-rockové kapely No Doubt, se bude vdávat. Na žádost o ruku kývla svému partnerovi Blakeovi Sheltonovi (44), známému americkému country zpěvákovi. S nádhernou novinkou se pochlubila sama na sociální síti, a to fotkou, na níž hrdě ukazuje třpytící se zlatý kroužek na své levé ručce. „Ano, prosím!“ napsala k povedené momentce, na níž si s Blakem vyměňuje vášnivý polibek. Ten samý záběr sdílel i on, s popiskem „hej, Gwen, děkuji, žes zachránila můj rok 2020… a taky zbytek mého života. Miluji tě a slyšel jsem ANO!“

Zpěvačka Gwen Stefaniová to přehnala s botoxem!

Stefaniová randí se Sheltonem již pět let. Jiskra mezi nimi přeskočila během porotcování v pěvecké soutěži The Voice, a okamžitě z toho byla láska jako trám. Společně jsou párem nejenom v životě, ale i na poli hudby: vydali spolu několik singlů, například pískičky Go Ahead and Break My Heart, You Make It Feel Like Christmas, či Nobody But You, která se tento rok dostala na 18. místo žebříčku Billboard Hot 100 – a minulý týden byla dokonce oceněna během Country Music Television Awards jednou z cen.

VIDEO: Gwen Stefani – Make Me Like You


Gwen Stefani – Make Me Like You Youtube.com

Ani pro jednoho z nich mimochodem nebude manželství krokem do neznáma. Blake byl v minulosti ženatý už dvakrát, se svou bývalou manželkou, písničkářkou Mirandou Lambertovou (44), se rozvedl po čtyřech letech v červenci 2015, předtím žil tři roky v manželství s hudební producentkou Kaynette Williamsovou. Gwen byla zase dlouhých 14 let vdaná za hudebníka Gavina Rossdalea (54), s nímž má tři syny, Kingstona (14), Zuma Nesta Rocka (12) a Apolla Bowieho Flynna (6). Pár se rozvedl v roce 2016, tedy v době, kdy už Gwen s Blakem oficiálně chodila.

Prší, prší, jen se leje, holiny si natáhneme!

VIDEO: Jak vytvářet outfity podle Gwen Stefani?


Jak vytvářet outfity podle Gwen Stefani? youtube.com/Shop Priceless/BPŽ

Svatba na první pohled: Natálie a František

Dohra přešlapu Petra Suchoně v Televizních novinách  Stahují ho  z obrazovky!

Iva Kubelková se pustila do zvelebení pokojůTaké přečtěte

ONLINE: Index rizika PES se jedenáct dnů v řadě drží ve čtvrtém stupni. V neděli zůstává na 69 bodech | iROZHLAS

Index protiepidemického rizika PES zůstává na 69 bodech a 11 dní se tak drží ve …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *