Web zprávy

Harry s Meghan budou natáčet filmy a pořady pro Netflix

Harry s Meghan se podle Netflixu chtějí soustředit na příběhy a témata, která se jich „osobně dotýkají“. Dvojice už prý zahájila produkci přírodovědeckých dokumentů a animovaného seriálu o inspirativních ženách. „Tvorba inspirujících rodinných pořadů je důležitá i pro nás jakožto nové rodiče,“ sdělili manželé ve společném prohlášení. 

Pár bude vysílat své filmy a seriály na Netflixu pod hlavičkou dosud nepojmenované produkční společnosti. Dvojice by se mohla objevit také před kamerou v některých dokumentárních pořadech. Vévodkyně Meghan, která se před sňatkem s princem Harrym živila jako televizní herečka, ovšem vzkázala, že se neplánuje vrátit k původní profesi.    

Netflix odmítl komentovat, kolik bude členům britské královské rodiny platit. Americký deník New York Times nicméně připomněl, že pár v uplynulých měsících v tichosti jednal o spolupráci také s konkurenty Netflixu – společnostmi Disney, Apple a NBCUniversal. V jistou chvíli měla být podle listu na stole smlouva znějící na sto milionů dolarů. Noviny rovněž poukázaly na skutečnost, že ani jeden z manželů nemá s producentskou činností zkušenosti.    

Princ Harry a jeho žena Meghan se distancovali od knihy o jejich životě

Princ Harry a Meghan se před šesti měsíci vzdali oficiálních povinností ve Velké Británii, odstěhovali se do Los Angeles a zkoušejí být finančně nezávislými. Jejich rozhodnutí vyvolalo nejvážnější krizi v britské královské rodině od tragické smrti Harryho matky, princezny Diany, v roce 1997 a doprovázela je zvýšená pozornost veřejnosti a médií. Britský bulvární tisk aféru překřtil na „Megxit“. 

Není to poprvé, co si streamovací služba Netflix, která má 193 milionů předplatitelů ve 190 zemích, vybrala veřejně známé osobnosti k propagaci obsahu. Prakticky stejnou dohodu korporace uzavřela v roce 2018 s americkým exprezidentem Barackem Obamou a jeho ženou Michelle. Manželé Obamovi letos například produkovali film Crip Camp, o němž se hovoří jako o horkém kandidátovi na Oscara 2021 v kategorii dokumentární tvorby.

Tomáš Pfeiler: Nafukují akcie Facebooku a spol. bublinu? Narozdíl od Tesly rostou opodstatněně

Netflix přidal v začátku roku nejvíc předplatitelů od svého vzniku. Slibuje také, že mu nedojde obsahTaké přečtěte

Nehoda u Blanska: Auto srazilo cyklistu, zemřel

Podle policejního mluvčího Petra Valy se nehoda stála ve chvíli, kdy auto předjíždělo jiné. „Střetlo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště