Web zprávy

Havířov v nelehké situaci. Ve Vrchlabí ztratil náskok a padl počtvrté v řadě

Havířov přitom začal dobře, brzy vedl o dva góly, ale soupeř dokázal ještě v první třetině, přičemž dvakrát se trefil v poslední minutě, skóre otočit. Navíc ve 35. minutě navýšil vedení domácích Heřman, ale na víc než jen korekci skóre se už AZ nezmohl.

„Myslím si, že jsme hráli celkem slušně, ale bohužel jsme zbytečně faulovali. Z oslabení jsme dostali gól, který nastartoval domácí a do konce třetiny, kdy jsme dostali tři branky, už přišel zkrat. Těchto sedm minut rozhodlo i o konečném výsledku,“ byl přesvědčený trenér Havířova Jiří Režnar.

„Následně jsme na domácí sice pořád tlačili, nesehráli jsme ani špatné power play, ale už se nám nepodařilo skórovat a inkasovali jsme gól do prázdné brány. Díky tomu zkratu jsme přišli o body,“ dodal.

HC Stadion Vrchlabí – AZ Heimstaden Havířov 5:3 (3:2, 1:0, 1:1 )

Branky a nahrávky: 16. Nouza (Heřman, Linhart), 20. Machala (Machač, Zeman), 20. Urban (Linhart, Mrňa), 35. Heřman, 59. Heřman (Nouza) – 4. Kotala, 10. O. Procházka (Bořuta, Doktor), 48. J. Kloz (Rudovský, Lytvynov). Rozhodčí: Bejček, Jaroš – Maštalíř, Štofa. Vyloučení: 4:5, navíc Niko (Vrchlabí) 5+do konce utkání. Využití: 1:0. Bez diváků.

Vrchlabí: Štěpánek (Soukup) – Linhart, Oliva, Kajínek, Niko, Jirků, Bučko, J. Moník – Heřman, Matýs, Nouza – Machač, Zeman, Machala – Hozák, Urban, Mrňa – Formánek, Chrtek, Chalupa. Trenéři: Baďouček a Malinský.

Havířov: Groh (21. Štipčák) – Bořuta, Mrowiec, Rašner, Lytvynov, Chroboček, Kachyňa, Ševěček – Kotala, F. Seman, Becher – Rudovský, J. Kloz, Horváth – Doktor, Maruna, O. Procházka – Petriska, Mastič, Vašenka. Trenéři: Režnar a Zdráhal.

Také přečtěte

Povinné roušky v práci: Zajistit je má zaměstnavatel. Kde jsou nutné respirátory?

Nošení chirurgických roušek nebo respirátorů bude od 1. března povinné i na pracovištích. Spolu s …