Web zprávy

Hayle chce vypadat jako Dolly Parton? Co by na to řekl Vémola?

Hayley z Texasu by ráda vypadala jako modelka a zpěvačka Dolly Partonová. Ale stále vypadá jen jako přeoperovaná Hayley. Věří, že když si nechá poprsí ještě trochu přifouknout, nakonec se přece jen musí nějak stát, že bude od zpěvačky k nerozeznání! Pořád se jí to ovšem nedaří (a asi ani nepodaří), ačkoli kromě poprsí plastičtí všeumělové zapracovali i na dalších částech jejího těla.  

Ženě uspíšili porod kvůli rakovině: Její dcerka ale mámu už neuvidí

Falešná Dolly Partonová nechce troškařit, a hlavně chce mít svůj problém co nejrychleji vyřešený. Požádala proto lékaře, aby jí řekli, co si myslí o tom, že by si to, co už na hrudníku má, nechala rovnou zdvojnásobit. S žádostí přišla jen 7 týdnů po posledním zvětšení.  

Přitom se jí nedlouho předtím na spodku jednoho z nafouknutých ňader udělala velmi ošklivá, hnisající rána, z které začal implantát vylézat! Chirurg, jenž jí ňadro napravoval, ji sice informoval, že by bylo třeba oba implantáty vyjmout, aby se jí rána uzdravila, ale nakonec jí na její naléhání místo toho vložil náplň ještě větší! Procedura se dokonce po pár týdnech opakovala.

Lékaři ze ženy vytáhli víc jak metrového hada: Vlezl jí do pusy, když spala!

Dubrow s Nassifem dámě na místě řekli, že v jejím případě je pokoušet se o další zvětšování holým bláznovstvím. „Vůbec bych se nedivil, kdyby vám to tady teď rovnou vypadlo na podlahu,“ kroutil nevěřícně hlavou jeden z dvojice specialistů. Dali ženě na srozuměnou, že si zahrává a že by zákrok nemusela ve zdraví přežít. Infekce, kterou prý v prsu zřejmě stále ještě má, by se mohla rozšířit a stát se neléčitelnou.   

Těžko říct, jak se Hayley nakonec rozhodne. Slova obou odborníků si prý nechá projít hlavou. Nejspíš tuší, že existují muži, kteří podobným kráskám dávají přednost před chirurgicky neupravenou částí ženské populace. Jedním z nich je i slavný zápasník Karlos Vémola, který se nechal slyšet, že neupravená žena mu nic neříká. „Přirozená krása mě opravdu nezajímá,“ konstatoval již dříve v rozhovoru pro Blesk sport, a jeho vkus, nejen pokud jde o ženské pokolení, skutečně není mainstreamový. „Já mám rád všechno extrémní, přehnané. To na mě lidi musí vidět. Já mám přehnaného psa, přehnaná auta,“ nechal se slyšet.

Hrůzný nález policie: V mrazáku vrahova bytu ležely dvě jeho oběti srostlé do sebeTaké přečtěte

Na brněnských Vinohradech to znovu vře, lidé brojí proti hotelu s kluzišti

Je to teprve rok, co na jednání zastupitelstva brněnských Vinohrad dorazily stovky rozzlobených místních. Nelíbilo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště