Web zprávy

Heathrow: Krásku zadrželi na letišti, ze země chtěla vyvézt miliony

Třicetiletá Tara Hanlová z britského města Leeds byla zadržena letištní kontrolou. Minulou sobotu totiž chtěla ze země odletět s obrovskou sumou peněz v kufrech do Dubaje. V kufrech měla desítky milionů, podle policie se jedná o největší zabavenou částku na hranicích za tento rok.

Britka, která se pokusila z londýnského letiště Heathrow odletět s 1,9 milionu liber (přes 56 milionů korun) v hotovosti v pěti kufrech, byla obviněna z praní špinavých peněz, informovala britská pohraniční stráž a agentura Reuters.

Tara se v sobotu pokusila nastoupit na palubu letu do Dubaje, byla však zadržena. Policisté prohledali její kufry a našli obrovskou finanční hotovost, letos zatím největší zabavenou částku na britských hranicích.

Rodiče odstřihli syna (32) od peněz: Zavraždil je a těla nasekal na kusy, hlavu matky vařil v hrnci!

„Jsem potěšen prací policistů, jedná se o největší zabavenou částku na hranicích v letošním roce,“ uvedl ministr Chis Philp s tím, že zadržení vývozu nedeklarované hotovosti je důležité pro potírání organizovaného zločinu.

Hanlonovou vzali do vazby v pondělí a měla by v ní být do 5. listopadu. Současně s Hanlonovou zadrželi 28letou ženu z Doncasteru v severní Anglii, která je ovšem podle Reuters vyšetřována na svobodě.

Porno v kostele šokovalo věřící: Kněz provozoval sadomaso rovnou na oltářiTaké přečtěte

Maturity budou letos lehčí – Novinky.cz

Praktická výuka bude možná i o letních prázdninách. „Přistoupili jsme k tomu, že budou zrušené …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *